אלמונים תלשו בסוף השבוע את שלטי הבחירות של ראש העיר, אלי דוקורסקי, מאחד הצמתים בעיר. דוקורסקי: " אני לא רוצה לכוון אצבע מאשימה לאיש".

השמצות וקריעת שלטים לא יביאו למישהו קולות. צילום: פרטי

על אף שמערכת הבחירות בקרית ביאליק נראית מנומנמת, עדיין מתקיים בה מאבק על קולו של הציבור למועצת העיר. במסגרת תעמולת הבחירות, מוצפת העיר בשלטים של שבע הסיעות השונות, כאשר התחרות היא על הגודל, הכמות והנראות שלהם.

בין השלטים שמקשטים את העיר ניתן לראות גם את השלטים של סיעת ח"י בראשות ראש העיר, אלי דוקורסקי. 

במהלך סוף השבוע הוסרו כאמור השלטים על ידי אלמונים. "ביום חמישי בלילה נתלו השלטים, וביום שישי בבוקר קיבלנו טלפונים מתושבים על כך שקרעו והשחיתו את כל המודעות. היו שם מודעות של סיעות נוספות ובהם לא פגעו. לא ידוע לנו מי עומד מאחורי זה", אמר דוקורסקי.

 "בסך הכל מערכת הבחירות מתנהלת בצורה הוגנת והציפייה שלי  שנגיע ל-30 באוקטובר באותה אווירה שקטה שמאפיינת את מערכת הבחירות הזאת. השמצות וקריעת שלטים לא יביאו למישהו קולות. זה יוצר בדיוק את האפקט ההפוך".

עוד טוען דוקורסקי כי הוא אינו יודע מי עומד מאחורי המעשה. "הקרב הוא על מועצת העיר. יש 7 סיעות שמתמודדות על קולו של הציבור בבחירות האלה למועצת העיר. אני לא רוצה לכוון אצבע מאשימה לאיש. החשד שלי לא נופל על מישהו ספציפי, כי בסך הכל אנחנו מתנהלים באווירה טובה ובקשרים טובים עם מרבית הסיעות. אני מקווה שמדובר באירוע חד פעמי", אמר.