המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על הרצח שאירע שלשום (שבת) ברחוב ויצמן בקרית ים. הקורבן הוא דמות מוכרת מאוד למשטרה. זהו הרצח הרביעי שמתרחש בעיר בחודשיים וחצי האחרונים.

זירת הרצח בקרית ים. צילום: איחוד הצלה

הקורבן, בשנות ה-50 לחייו, דמות מוכרת מאוד למשטרה, בעברו ניצל מהתנקשות בחייו. לפני שנים רבות שכנו נרצח, לאחר שעל פי חשד המשטרה, אדם שביקש להתנקש בחייו, טעה בזיהוי ורצח את שכנו. השכן הגיע לביתו בשעת ערב ברכב הזהה לרכב שבו נוסע הדמות המוכרת למשטרה והמתנקש ירה בו כשהוא נמצא בתוך רכבו.

המשטרה הוציאה אתמול (ראשון) צו איסור פרסום על פרטי החקירה, כפי שהוציאה בשלושת מקרי הרצח האחרונים שאירעו בחודשיים וחצי האחרונים בקרית ים.

כאמור ב-1 באוגוסט בשעות הערב, נורה למוות מאור בן חיים  בן ה-28 למוות בעת שישב להנאתו בבית הקפה ימית על חוף ימה של קרית ים.   שני חשודים,  שהגיעו ירו כשהם רכובים על גבי אופנוע, ירו לעברו ונימלטו. הם נעצרו שעות שסופרות לאחר מכן וכתב אישום הוגש נגדם.

ב-27 באוגוסט נמצאה גופתו של מאיר סלומון בן ה-19 מקרית ים, מוטלת בשטח פתוח בקרית חיים.  פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו וחוקרי מז"פ (המעבדה לזיהוי פלילי) קבעו כי מדובר ברצח. הגופה הועברה לנתיחה במכון הפתלוגי באבו כביר והמשטרה הוציאה צו איסור פרסום על חקירת הרצח.

מאיר סלומון ז"ל. צילום מתוך האינסטגרם

ביום שבת, 22 בספטמבר בשעה שש וחצי בערב, אירעה קטטה בין שלושה דיירים בבניין ברחוב יוספטל בקרית ים אשר ככל הניראה היו בגילופין. בתום הקטטה פונו לבית החולים שלושה פצועים בניהם גבר כבן 50 פצוע אנוש עם חבלת ראש, גבר כבן 40 פצוע קשה עם פציעה חודרת בפלג גוף עליון וגבר נוסף פצוע בינוני עם חבלה בחזה. ביום למחרת ניפטר הפצוע האנוש מפצעיו. גם במקרה זה הוצא צו איסור פרסום.

וכעת שבועיים אחרי הרצח האחרון, ברחוב ויצמן, הנמצא בסמוך לרחוב יוספטל, נורה הקורבן האחרון ונמצא כשהוא מוטל על כביש. המשטרה פתחה בחקירה, שגם לגביה הוצא כאמור צו איסור פרסום.