אירוע דקירה אירע לפני זמן קצר (שבת) ברחוב גיורא יוספטל בקרית ים.

צילום: גל סטבסקי תיעוד מבצעי מד"א

בשעה 18:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על קטטה ברחוב גיורא יוספטל בקרית ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל 2 פצועים, בהם גבר כבן 40 מחוסר הכרה במצב קשה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית החולים רמב"ם 3 פצועים, בהם גבר כבן 50 פצוע אנוש עם חבלת ראש, גבר כבן 40 פצוע קשה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון וגבר נוסף פצוע בינוני עם חבלה בחזה.

כוחות משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירת נסיבות האירוע.

פראמדיק מד"א, יונתן סנה: "קיבלנו קריאה על קטטה בבניין מגורים. בחדר המדרגות בקומה השלישית שכב גבר כבן 50 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל מחבלת ראש קשה.

"ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות ועיסויים, כאשר חזר הדופק והתחלנו להוציא את הפצוע מהבניין לניידת טיפול נמרץ על מנת לפנות אותו לבית החולים קראו לנו לדירה בבניין שם היה גבר כבן 40 בהכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון. מיד ניגשתי לדירה, דיווחתי למוקד מד"א על התפתחות האירוע על מנת להזניק כוחות נוספים והענקתי לפצוע טיפול רפואי".
 
פראדמיק מד"א אלמוג חן וחובש רפואת חירום במד"א אלכס קפליאן סיפרו: "חברנו לצוות ניידת טיפול נמרץ שטיפל ב-2 פצועים קשה, גבר כבן 40 היה מחוץ לבניין וסבל מפציעה מדממת בפלג גופו העליון.

"הוא היה בהכרה מלאה ופונה לבי"ח תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לפציעה בחזה ממנה סבל. תוך כדי האירוע קראו לנו לפצוע נוסף שאותר בדירה אחרת בבניין, הוא נבדק בשטח ופונה גם כן לבית החולים רמב"ם כשמצבו בינוני והוא סבל מחבלות בחזה ובראשו".

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה, כי ישנה היכרות מוקדמת בין המעורבים אשר גרים באותו הבניין.

ככל הנראה לאחר שהיו שרויים בגילופין, החלה קטטה ביניהם אשר גרמה לפציעתם.