תושב קרית ביאליק חשוד בתקיפת גרושתו ובן זוגה באמצעות מוט ברזל בפארק בעיר. האשה שנמצאת בהריון פונתה לבית החולים ואושפזה. לטענתה, הגרוש חבט בה עם מוט הברזל שתי מכות בבטנה.

החשוד (27), נעצר בפארק בשבת שעברה, לאחר ששוטרים הוזעקו למקום. ביום ראשון הוא הובא לבית המשפט בחשד לעבירה של תקיפה הגורמת לחבלה.

 הגרוש חבט בה עם מוט הברזל שתי מכות בבטנה. צילום: ShutterStock
נציג המשטרה, רס"ב פרדי סטירזקוב, ביקש להאריך את מעצרו. סניגורו, עו"ד סאהר פאר מהסניגוריה הציבורית, טען כי מרשו הוא זה שהוכה ואף נפצע, ומחה על כך שבן זוגה של האשה אינו חשוד בתיק.

לטענתו, כאשר פגש את מרשו בתא המעצר בתחנת זבולון, הוא היה בלי חולצה, עם סימני חבלה בחזה, שטף דם בראש ובאף, וכאשר הגיעו השוטרים לזירת האירוע, הוא אמר להם כי הוא זה שהותקף.

לטענת הסניגור, המשטרה אינה חוקרת את התיק בצורה אובייקטיבית, והחליטה מראש מי הפוגע ומי הנפגע. עוד ציין הסניגור, כי רק מאחר שמדובר באשה בהריון, המשטרה נוטה לצד שלה. "המשטרה איננה סניגור של המתלוננת, מדובר בהתנהלות שערורייתית במיוחד לאור החבלות שעל החשוד", אמר הסניגור, וביקש לשחרר את מרשו.

סגן נשיא בית משפט השלום בחיפה, השופט רמזי חדיד, לא נעתר לבקשת הסניגור, והאריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים. בהחלטתו ציין השופט כי נחה דעתו שמתקיים יסוד סביר לכך שהחשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. כמו כן הורה למשטרה להעניק לחשוד טיפול רפואי לפציעתו.