מצעד המתנות הרשמי לקראת תקופת החגים החל. בימים אלה מתארגנים ועדי העובדים בחברות הגדולות וברשויות המקומיות ודואגים לצ'ופרים מפנקים לעובדים. ברוב מקומות העבודה מחולקים השנה תלושי קנייה למגוון הרשתות וברוב המקרים, העובדים בהחלט יכולים להיות מרוצים. ויש גם מי שמעניקים לעובדים סטים של מצעים ומגבות, מזוודות או חבילות שי אחרות.

צילום: ShutterStock


איזה שי לחג יקבלו עובדי העיריות בקריות, המפעלים ומוסדות ציבור באזור.

הסכום הגבוה ביותר יחולק לעובדי עיריית קרית אתא שייהנו מתווי קנייה בשווי 650 שקל. אחריהם עיריית ביאליק שתחלק תלושים בשווי 600 שקל, גם לגימלאים. עובדי עיריית קרית ים יקבלו 550 שקל בתלושים או במתנות, לפי בחירה. את הרשימה יסגרו עובדי עיריית קרית מוצקין שיקבלו תלושי קנייה בשויי 500 שקל, גם לגימלאים. בעיריית חיפה ייהנו העובדים מתלושי קנייה בשווי 650 שקל לעובדים ו-300 שקל לגימלאים.

עובדי רפאל יקבלו לקראת החג תווי קנייה בשווי 500 שקל או אפשרות לקבל מגוון מתנות, לרוב מוצרי חשמל לבית, במחירים זולים לעומת מחירם בשוק החופשי.

דואר ישראל היו נדיבים השנה ויחלקו תווי קנייה בשווי 950 שקל. עובדי בתי משפט יוכלו לבחור בין סט מצעים סט מגבות סט סכום או מזוודת טרול.

במשטרה יקבלו 450 שקל לקניות ברשתות ביגוד, אוכל ופנאי, ובאוניברסיטת חיפה יקבלו העובדים 589 שקל.

התחרות בין מובילות הטבלה המסורתיות, בתי זיקוק ועובדי קונצרן יוניליבר הכולל את עובדי מפעל תלמה הממוקם בקריות, פתחה חברת המזון בפער מבטיח ודרמטי, על פני הקולגה. השנה יסתפקו עובדי בזן בתלושים בסכום של 1,870 שקל.

לעומתם ביוניליבר פותחים השנה את הכיס ויחלקו תווי קנייה בשווי של 2,750 שקל לעובדים, ולגימלאים 1,275 שקל.
אירגון המורים והסתדרות המורים העניקו בחג פסח שי גם עבור ראש הראש, ולכן יסתפקו המורים במתנות של הרשויות המקומיות, או רשתות החינוך.