מאיר סלומון בן ה-19 מקרית ים, שנרצח בתחילת השבוע, הובא אתמול (שלישי) למנוחת עולמים בבית העלמין תל רגב.

היה אמור להתגייס בקרוב. מאיר סלומון ז"ל. צילום מתוך האינסטגרם

גופתו של סלומון נמצאה ביום שני בבוקר בשטח פתוח בקרית חיים. פראמדיקים של מד"א דיווחו על צעיר ללא סימני חיים וקבעו את מותו במקום. לאחר בדיקה של טכנאי המעבדה לזיהוי פלילי, נקבע כי הוא נרצח.

פראמדיק מד"א, אילן שולמן, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי, אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו".

חוקרי המז"פ (מעבדה לזיהוי פלילי), שבדקו את נסיבות מותו של הצעיר, קבעו כי מדובר ברצח. הגופה הועברה לנתיחה במכון הפתולוגי באבו כביר, והמשטרה הוציאה צו איסור פרסום על חקירת הרצח.

סלומון סיים השנה כיתה י"ב בבית הספר רבין, והיה אמור להתגייס לצבא בקרוב. בני המשפחה והחברים נותרו המומים לשמע הידיעה, ובשעות הערב הגיעו מאות לנחם את בני המשפחה.

בכניסה לבניין ביתם נשמעו היטב זעקותיה של האם השבורה. בעודו בוכה, סיפר האב יעקב: "שוטרים דפקו על הדלת בשעה 11 בבוקר ואמרו לי 'תבוא', לקחו אותי וזיהיתי אותו. אני לא מאמין שהפסדנו אותו.

ילד חייכן שתמיד עוזר לאמא". צילום: מתוך האינסטגרם"

"מאיר נולד בארץ, ילד חייכן שתמיד עוזר לאמא, היה ילד אחראי מאוד, אף פעם לא אמר לא אם ביקשת ממנו משהו. הוא אהב לעזור לכולם. הרבה חברים אהבו אותו. הפסדתי ילד נשמה, אהבתי אותו מאוד. הוא היה קשור לכל בני המשפחה, ובמיוחד לאחיו בן ה-15. אני לא מאמין שהפסדנו אותו".

מאיר הותיר אחריו הורים, שלושה אחים ואחות.