תושב קרית ביאליק נעצר בחשד שנכנס לביתה של בת זוגו לשעבר והיא אשר חששה בפניו קפצה מהחלון ונפצעה.

צילום: ShutterStock

המתלוננת הגישה תלונה במשטרה, על פיה ביום ראשון בשעה 20;21 נכנסה לביתה ומצאה את חברה לשעבר בן ה-24 ממתין לה בסלון. מהפחד היא רצה לחלון וקפצה כדי לברוח מפניו.

לטענתה, הוא אובססיבי כלפיה, מטריד אותה חדשות לבקרים, מאיים עליה, הולך אחריה ברחוב ומגיע לביתה למרות שביקשה ממנו שיעזוב אותה. כמו כן, ציינה כי לאחר שחזרה הביתה בפעם האחרונה בה נאלצה לקפוץ מהחלון, גילתה כי הפלאפון שלה נגנב.

החשוד נעצר בחשד לפגיעה בפרטיות, הסגת גבול פלילית, איומים וגניבה. הוא הובא לבית המשפט ונציג המשטרה, רנ"ג שמעון תורג'מן, ביקש להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

בדיון המשפטי ציין כי מדובר בחשוד שאובססיבי למתלוננת וכי לא מזמן שהשתחרר מבית סוהר בשל אותה עברה כלפי המתלוננת ולאחר שתקף אותה. רנ"ג תורג'מן הראה לבית המשפט תמונה של החבלות של המתלוננת כתוצאה מקפיצתה מהחלון וציין: "מדובר בחשוד שהוא מסוכן למתלוננת ומהווה פחד עבורה".

סניגורו של החשוד, מהסניגוריה הציבורית, ציין כי מרשו מכחיש מכל וכל את עניין כניסתו לדירה באופן המתואר ולטענתו מרגע שהבין שבת זוגו לשעבר אינה מעוניינת בקשר עימו, התנתק ועזב את המקום".

שופט בית משפט השלום בקריות, מוחמד עלי, האריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים. בהחלטתו ציין: "קיימת עילת מעצר הנובעת מן החשש ששחרור החשוד עלול לסכן את ביטחון המתלוננת".