צעירה מקרית אתא (19)  מואשמת כי איימה על בת זוגה לאחר שזאת רצתה לאסוף את חפציה מדירתן המשותפת. השתיים התגוררו יחד ועל רקע סכסוך ביניהן, בו נאלצה המשטרה להתערב הורחקו השתיים זו מזו. קצין המשטרה הוציא להן צו הרחקה למשך 15 יום ובמהלך ימים אלו נאסר עליהן ליצור קשר האחת עם השנייה.

בעקבות זאת ביקשה בת הזוג להוציא את חפציה מדירת הנאשמת ועל רקע זה, כבר ביום למחרת, בתאריך 1.8.18 כתבה הנאשמת לחברתה בהודעת טקסט אותה שלחה לה לנייד: "אני נשבעת לך שאם לא תבואי לדבר איתי אני יהרוס אותך בשקט ואני יתחיל מהדברים שלך. אל תנסי אותי שיוצא לי הפיוז".

אילוסטרציה: shutterstock

לאחר מכן שלחה הודעת טקסט לאימה של חברתה, ואיימה בפגיעה בבתה. בהודעה כתבה: "אתן יכולות לשלוח משטרה ומה שבא לכן, יש לי מלא קלפים על הילדה, אתם לא תהרסו לי את החיים ותברחו, אתן טועות, אני יהרוס לכן, ואני נשבעת על כך גם אם אהיה בתוך בית הסוהר".

הצעירה מואשמת באיומים והפרת הוראה חוקית. יחד עם כתב האישום הגישה התביעה גם בקשה למעצרה עד תום ההליכים נגדה. בבקשה ציינה התובעת, פקד שירלי טוביה: "מעשיה של הנאשמת  מלמדים על זלזול בהוראות החוק וכן על התנהגות אובססיבית ואלימה שיש בה כדי להעצים את המסוכנות הנשקפת מפניה כלפי המתלוננת".

יצויין כי הצעירה ביצעה את מעשיה בזמן שהיא יושבת במעצר בית עם אזיק אלקטרוני בעקבות משפט אחר שמתנהל נגדה, בגין תקיפת אחות בבית חולים רמב"ם. שופט השלום בקריות, יוסי טורס, נתן לצעירה צ'אנס נוסף וקבע שהיא תישאר במעצר בית עם אזיק אלקטרוני והדגיש בפניה כי אסור לה ליצור כל קשר עם זוגתה לשעבר, וקבע כי עליה לחתום על ערבות בסך 10 אלפים שקל.