לפני שעה קלה (ה') הוגש כתב אישום נגד תושב הקריות (50) שאנס את בתו החורגת בת ה-12 והכניס אותה להריון.

צילום אילוסטרציה: shutterstock

מבקשת מעצרו עד לתום ההליכים נגדו עולה כי הבת סיפרה כי הוא זה שהכניס אותה להריון. כמו כן מבדיקות דנ"א שנערכו לעובר נמצא כי האב החורג הוא אב העובר. הילדה עברה הפלה.

בכתב האישום נטען כי מועד שאינו ידוע למאשימה במדויק, במהלך חודש אפריל 2018, בהיותם לבד בדירה, אנס הנאשם את הילדה.

בכתב האישום ציינה התובעת עו"ד שונית קדם נימצן: "מסוף חודש מאי 2018 סבלה הילדה  מכאבי בטן, בחילות והקאות, ובהמשך לכך פנתה מספר פעמים לרופא הילדים אשר טיפל בה. בהמשך לתלונותיה, נערכה לילדה, ב-6.6.18, בדיקת US בטן, בה נצפה רחם מוגדל ובתוכו עובר, והיא הופנתה למיון בית החולים "בני ציון" בחיפה.

בסקירת הבטן התחתונה, נראה ברחם שק עוברי והודגם עובר עם פעימות לב. העובר תאם לשבוע תשיעי. בהמשך אושרה לילדה הפסקת הריון". ב-10.6.18 עברה א' בבית החולים "בני ציון" ניתוח, בו בוצעה גרידת שאיבה תוך הוצאת חומר הריוני.

עוד עולה מכתב האישום, כי במהלך התקופה בה התגורר הנאשם עם בנותיו החורגות, נהג הנאשם לתקוף אותן באמצעות ידיו ובאמצעות חגורה, בכל חלקי גופן. הוא מואשם בתקיפה בנסיבות חמורות לאחר שגרם לאחות הבכורה, בת ה-15, שט, דם בידה כתוצאה ממכותיו.

הגבר מואשם באונס בנסיבות מחמירות, תקיפות בנסיבות מחמירות ותקיפת קטין. האב החורג המיוצג על ידי עוד סהאר פאר, הכחיש במהלך חקירותיו את המיוחס לו.