המשטרה תפסה באחת בלילה (ד') נער ונערה בני 15 שלקחו את הרכב של ההורים "לסיבוב" באזור הקריות.
צילום: באדיבות המשטרה
במסגרת סיור שגרתי של השיטור העירוני אמש באזור הקריות לשם הגברת תחושת הביטחון של הציבור, תוך הגברת הנוכחות והבולטות של משטרת ישראל ברחובות העיר, הבחינו ברכב הנוסע באופן חשוד בשדרות גושן בקרית מוצקין ולפיכך ביקשו מהנהג לעצור בצד הדרך. 
בתוך כך, השוטר והפקח ניגשו אל הנהג על מנת לבקש רישיונות נהיגה ורכב, אולם הופתעו לראות כי אחרי ההגה יושב נער בן 15 ולצדו יושבת חברתו אף היא באותו גיל, כשבבדיקת בעלות הרכב עלה כי מדובר ברכב של הוריה, שנלקח על ידם על פי החשד ללא אישור. 
הצמד הצעיר הוזמן לתחנת המשטרה בליווי הוריהם, ובהמשך יוחלט על המשך טיפול בהיבטי תעבורה ופלילים, ככל שיידרש ובהתאם לבדיקה.  
במשטרת ישראל מבקשים מההורים, בפרט בעת הזו – עם יציאתם של בני הנוער לחופשת הקיץ, לגלות יותר מעורבות, להדריך ולהסביר את מהות החוק ולפקח אחר הרגלי הבילוי של ילדיהם, למען ביטחונם וכדי למנוע את האירוע החריג והמסוכן הבא, הנובע עפ"י רוב מפזיזות, חוסר ידע והכוונה נדרשת.
ובכלל זה הסכנות שבצריכת אלכוהול וסמים, נהיגה חסרת זהירות ושלא עפ"י הכללים באופניים חשמליים ובכלל, ההשלכות של הפרעת מנוחה והשחתת רכוש בעת התכנסות בפארקים וגנים ציבוריים, החשיבות של התנהלות נכונה ברשת וברחוב בכל הקשור לאיסור מגע וקשר עם זרים וכן הסכנות של נסיעה בטרמפים.
המשטרה תמשיך ותבצע אכיפה ממוקדת בתחומים אלה,  לצד מניעה והנחייה,  אולם נדרש כאמור שילוב ומעורבותם של ההורים,  למען בני הנוער.