כתב אישום הוגש אתמול (שני) בבית המשפט המחוזי בחיפה נגד צעיר מטמרה (21), שהציע טרמפ לצעירה בקריות ואנס אותה באכזריות. לדברי המשטרה, הצעיר נעצר לאחר שנמצאה התאמה בין דגימות הדנ"א.

הצעירה ישבה על המדרכה מחוץ למסעדת אליטה. צילום: מיכל ראובן

הצעירה אשר פנתה למשטרה מיד לאחר האונס נלקחה לבדיקה רפואית, שם הוצאו מגופה דגימות דנ"א של הנאשם.

עם קבלת הממצאים והזנתם במערכת נמצאה התאמה מלאה עם דגימה של צעיר שנעצר בעבר על עבירה קלה מאוד, ובזמן חקירתו נלקחה ממנו דגימת דנ"א. הנאשם הינו תושב טמרה בן 21.

כתב האישום מגולל את רגעי האימה שחוותה הצעירה וממנו עולה כי ב-21.4.18, בילתה הצעירה יחד עם חברתה במסעדת "אליטה" ברחוב חלוצי התעשייה בחיפה. בשעה 02:00 בלילה יצאה הצעירה מחוץ למסעדה וישבה על המדרכה.

 הצעיר מואשם בחטיפה, אינוס, מעשה סדום, שוד ופציעה. צילום: ShutterStock

לאחר מספר דקות הגיע הנאשם למקום ברכב מסוג סובארו בצבע שחור. הוא ניגש אל הצעירה ושוחח עימה למרות שלא היתה ביניהם היכרות, והציע לה כי יסיע אותה לביתה. היא סירבה והוא עזב את המקום.

לאחר שעה חזר הנאשם למקום ושוב הציע לצעירה ולחברתה טרמפ הביתה. הפעם נענו השתיים בחיוב  והוא הסיע אותן לביתן, כאשר החברה ישבה מאחור והמתלוננת ישבה לצידו.

כשהגיע סמוך לביתן, ירדה החברה מהרכב, והנאשם פנה לצעירה וביקש ממנה את מספר הטלפון שלה. היא סירבה, הודתה לו על הנסיעה וביקשה לרדת מהרכב, אך הנאשם החל לפתע לנסוע במהירות ולא נתן לה לרדת מהרכב למרות בקשותיה שיעצור.

במהלך הנסיעה קיבלה הצעירה שיחה לנייד שלה וביקשה לענות, אך הנאשם לקח את הנייד מידה וזרק אותו מתחת למושב שלו. הצעירה ניסתה להרים את נייד, אך הנאשם דחף אותה ולא איפשר לה להגיע אליו.

על פי כתב האישום, בשעה 25;03 הגיע הנאשם למפעל נשר, עצר את הרכב בחנייה שנמצאת באזור שומם, והוריד את משענת המושב. המתלוננת ניסתה לפתוח את הדלת והוציאה את רגלה החוצה כדי לברוח מהרכב, אך הנאשם הורה לה להיות בשקט וטרק את הדלת על רגלה.

לאחר מכן היכה אותה בחוזקה, הניח את ידו על צווארה וחנק אותה במטרה למנוע ממנה להתנגד למעשיו. הנאשם משך את חולצתה של הצעירה, והמתלוננת אמרה לו שאין לה אוויר והחלה לבכות.

בשלב זה גרר אותה מהרכב לקראוון נטוש, שם ביצע בה מעשה סדום ואנס אותה. הוא עזב את המקום יחד עם חפציה של הצעירה והפלאפון שלה.

הצעירה הלכה רגלית במשך מספר דקות עד שהגיעה לעמדה של המאבטחת שנמצאת בכניסה למפעל המלט וביקשה ממנה להתקשר למשטרה. כוחות משטרה שהגיעו למקום פינו אותה לבית החולים ופתחו בחקירה.

הצעיר מואשם בחטיפה, אינוס, מעשה סדום, שוד ופציעה. בחקירתו הכחיש את המיוחס לו וטען כי מדובר בטעות בזיהוי. הנאשם, המיוצג על ידי עו"ד שלומי בלומנפלד, טרם ענה על כתב האישום.