מעצרו של החשוד באונס של צעירה אותה לקח טרמפ מהקריות, הוארך אתמול (ג') בשנית. החשוד ממשיך להכחיש את החשדות נגדו וטוען כי מדובר בטעות בזיהוי.

המשטרה מבצעת מחקר תקשורת על הפלאפון של החשוד. צילום: דוברות המשטרה

המשטרה תפסה את רכבו של החשוד ואספה מתוכו טביעות אצבעות ודגימות דנ"א. הממצאים נשלחו למעבדה לזיהוי פלילי, אך טרם התקבלו תשובות.

על פי חשד המשטרה, ב-21.4.18, בשעות הבוקר המוקדמות, יצאה הצעירה בת ה-20 מבילוי במועדון באזור חלוצי התעשייה ועלתה על טרמפ יחד עם חברתה לרכבו של החשוד שהינו תושב טמרה בן 21.

השתיים ביקשו להגיע הביתה ועל פי חשד המשטרה, את החברה הראשונה הוריד הנהג בפתח ביתה ונסע לכיוון ביתה של הצעירה השנייה, אך כאשר הגיע בסמוך לבית, לחץ הנהג על הגז והחל לנסוע במהירות מופרזת. הצעירה שלא הבינה מה קורה החלה לצעוק, והנהג, על פי החשד, נתן לה אגרוף בפניה ואמר לה "סתמי את הפה".

החשוד נסע לאזור התעשייה בנשר, ליד מפעל המלט, ושם על פי החשד אנס אותה וביצע בה מעשה סדום תוך שהוא מותיר בה חבלות. מהחקירה עולה, כי החשוד גרר את הצעירה מהרכב לתוך קרוואן נטוש של קרון רכבת ישן, שם ביצע בה את זממו תוך שהוא מכה אותה.

בדיון בהארכת מעצרו של החשוד טען סניגורו: "אני חושש שמדובר במעצר שווא, אני מתרשם מהחשוד שישנה טעות בזיהוי. הוא אמר לא היה ולא נברא והוא לא לקח איש טרמפ".

שופטת בית משפט השלום בקריות, איילת השחר ביטון-פרלה, האריכה את מעצרו של החשוד בשלושה ימים. אין ספק כי הממצאים שנאספו מהרכב של החשוד ישפכו אור על הפרשה.

בנוסף, המשטרה מבצעת מחקר תקשורת על הפלאפון של החשוד שגם תוצאות אלה יענו על השאלה האם החשוד אסף את הצעירה מאזור חלוצי התעשייה בקריות ולאחר מכן נסע לאזור התעשייה בנשר.