צילום: index open תושב קרית ים (21) נעצר בחשד שתקף את חברתו לשעבר ופצע אותה בפניה. סניגוריתו טענה כי מדובר באהבה גדולה בין השניים, וביקשה לשחרר את מרשה לביתה של חברתו הנוכחית.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

מבקשת המעצר שהוגשה לבית המשפט עולה, כי ביום חמישי, בשעה 2:00 לפנות בוקר, ברחוב אח"י אילת, תקף החשוד את חברתו לשעבר , חנק אותה ונתן לה מכות בפניה. כתוצאה מכך נחבלה הצעירה בפניה. שוטרים שהוזעקו למקום עצרו את החשוד.

הסניגורית אמרה כי מדובר ב"סיפור של הרבה שנים, אהבת ילדות", זוג שמזה חמש שנים מנהלים יחסים של אוף-און.

לטענתה, ביום חמישי מרשה יצא לאירוע, שם הוא פגש אותה.הם יצאו מהאירוע, עמדו בחוץ והתווכחו. כתוצאה מהצעקות הוזמנה משטרה, ומרשה נעצר למרות שלטענתה כלל לא תקף את הצעירה.

עוד טענה הסניגורית, כי טרם הדיון המשפטי התקשרה אליה הצעירה, וסיפרה לה כי חוקרי המשטרה שיכנעו אותה להגיש נגדו תלונה. לבסוף ביקשה לשחרר את מרשה למעצר בית בבית חברתו הנוכחית.

נציג המשטרה, רס"מ דני סולומון, ביקש להאריך את מעצרו והבהיר כי באזור שבו עמדו בני הזוג היו מצלמות אשר צילמו את האירוע.

שופטת בית משפט השלום בקריות, רמה לאופר-חסון, ציינה כי קיים חשד סביר שהחשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. כמו כן, ציינה כי לבד מגרסתה של חברתו לשעבר, יש בידי המשטרה גם עדות של עדת ראייה אשר ראתה את החשוד מכה את חברתו לשעבר.

מעצרו של החשוד הוארך שלוש פעמים על ידי שופטים שונים, בשישה ימים. בדיון האחרון הוגשה הצהרה של התובעת, על פיה היא מצהירה בפני בית המשפט כי בידי המשטרה ראיות מספיקות להעמיד את החשוד למשפט, וכי בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת בת זוג ואיומים.