צילום :שי שמואלי משטרת זבולון נערכת לסילבסטר בכוחות מתוגברים. נהגים היזהרו: אפס סובלנות לנהיגה תחת השפעת אלכוהול.

קראו עוד ב-mynet:
מי דאג שהבליינים לא ינהגו שיכורים?
החשש: סמי אונס במסיבות הסילבסטר
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

מי שייתפס, רכבו יוחרם, הוא ייעצר ויישלח מאחורי סורג ובריח. למחרת כבר יוגש נגדו כתב אישום והוא יובא לבית המשפט לשיפוט מהיר.
למעשה, כל שוטרי תחנת זבולון יעבדו בסילבסטר, גם מי שעשה משמרת בוקר, ילך לנוח ויחזור בערב לעבודה.

מוקדי המשטרה הם צומת הצ'ק פוסט, שם יש מועדונים ואולמות גדולים, יגור באזור מועדון האולטרסאונד, חלוצי התעשייה ורחוב אח"י אילת.

מפקד תחנת זבולון, נצ"מ אילן סרדל: "הדגש יהיה על תנועה, סדר ציבורי, אבטחה במועדונים וביטחון המבלים. מקומות שלא יעמדו בתנאי הרישוי שניתנו להם ייסגרו לאלתר, ואני באופן אישי מתכוון להסתובב עם קצין הרישוי של התחנה ולבדוק מקום, מקום.

"אני פונה לבעלי המועדים שנוהגים להכניס בערב זה כמות כפולה ומשולשת של מבלים ומסכנים את המבלים, שלא יעשו זאת. כמו כן, נבדוק שבעלי המועדונים סיפקו את כל אנשי האבטחה שהם מחויבים להם על פי תנאי הרישוי.

"במוקדי הבילוי יסיירו צוותי בריונות שהוקמו לערב זה, בשיתוף כוחות יס"מ (יחידת סיור מיוחדת) ויחידות הבילוש. אחרי הבילוש יפגשו הבליינים את ניידות הסיור שימוקמו במוקדי המשטרה ולאורך ציר ההסתדרות.

"הבליינים יבחינו בלפחות 20 ניידות עד שיגיעו לבתיהם. כמו כן, ימוקמו ניידות סמויות לאורך הציר ובמוקדי הבילוי. אנחנו נחמיר עם נהגים שיימצאו כשהם נוהגים תחת שכרות, רכבם יילקח ולמחרת בבוקר הם יבואו לשיפוט מהיר. ההנחיה היא אפס סובלנות".