צילום: ענר גרין תושב קרית חיים, שהפר תנאי מעצר בית ויצא להתרענן בבית קפה באח"י אילת, נעצר בחשד שתקף את המלצרית. בדיון המשפטי בבקשת המשטרה להאריך מעצרו הכחיש החשוד (50) את העבירות המיוחסות לו: "ביקשתי סיגריה, והיא אמרה לי שיש לה 19 אחרונות.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

"אמרתי לה שהיא חוצפנית. היא מקבלת ממני טיפ כל יום חמישי, אני נותן לה מעל ומעבר, זוהי השפלה לקבל ברקס על סיגריה. זו גם לא היתה הסיגריה האחרונה שלה, היו לה עוד 19. אני רציתי ממנה סיגריה, לעשן עם האספרסו בסבבה. לא היתה שום אלימות במקום. היא מתה עלי, למה שאני אאיים עליה. אני פיקח, הכל מצולם ומוסרט".

החשוד הכחיש גם את החשד שהעליב את השוטרים שביקשו לעצרו והפריע להם בתפקידם. לטענתו, ההיפך הוא הנכון. לדבריו, בירך את מפקד תחנת זבולון החדש, סנ"צ אילן סרדל, הבהיר להם כמה הוא מכבד אותו, ואף שלח לו שיר של פרנק סינטרה.

לבסוף טען החשוד כי הוא זה שהוכה על ידי השוטרים, וביקש שבית המשפט ישחרר אותו מכיוון שהוא חש ברע וברצונו להגיע לבית חולים לקבלת טיפול רפואי.

שופטת בית משפט השלום בקריות שיחררה את החשוד בערבות. בהחלטתה ציינה כי לא מצאה ראיות לחשדות שיוחסו לו בגין תקיפה ואיומים, וכי המלצרית כלל לא הגישה תלונה נגדו, והמשטרה לא גבתה ממנה עדות.

לעניין הפרת תנאי מעצר, ציינה השופטת כי על המשטרה להגיש את הבקשה להפרת תנאי מעצר לשופט שדן במעצרו של החשוד.