צילום: shutterstock תושב הקריות מואשם בתקיפה של משפחת אחותו ובהרס דירתה מכיוון שלא קיבל מגיסו סיגריה.

קראו עוד ב-mynet:
מוצקין: נדקר בגלל שחברו שוחח עם בחורה
דקר נער בפניו, כי לא ענה לו
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

על פי כתב האישום, ב-25 באוקטובר הגיע החשוד לבית אחותו. כשגיסו סירב לתת לו סיגריה, כך נטען, ניסה הנאשם לתקוף אותו ואת בתו. הוא ביקש לשפוך את תכולת הקפה החם ששתה על גיסו, והרים כיסא לעבר האחיינית בכוונה להשליכו עליה, ובמקביל איים על השניים ברצח.

בעקבות זאת, ברחה האחיינית מהבית, והנאשם כלא את עצמו ביחד עם הגיס בתוך הדירה. לאחר מכן, נטען בכתב האישום, הוא ניגש למטבח, נטל סכין, החל להתקרב אל הגיס ואיים עליו. הגיס הצליח להוריד את הסכין, רץ לעבר הדלת, פתח אותה במפתח הרזרבי שהיה ברשותו וברח מהבית.

הנאשם, שנשאר בבית לבד, נעל את הדלת והחל לזרוע הרס בדירה: הוא קרע את הספות באמצעות הסכין, קרע את בגדי בני הבית, שבר ארון וכיסא וניפץ שני מסכי פלזמה.

הנאשם נעצר, ומעצרו הוארך מספר פעמים. השבוע הוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים. התובעת, פקד שרון בן יעקב, ציינה בבקשה כי הנאשם הורשע בעבר בעבירות מגוונות, כולל אלימות. "אין לו מורא מן הדין והדיין, והוא מסוכן לביטחון בני משפחתו", טענה.

הנאשם הכחיש את המיוחס לו, וביקש מבית משפט לשחררו לאלתר. שופטת בית משפט השלום בקריות, רמה לאופר חסון, האריכה את מעצרו, והורתה לשירות בתי הסוהר לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית.