צילום: דורון גולן "חיינו הפכו לגהינום" - כך טענו מספר תושבים ברחוב כצנלסון בעיר, שפנו ל-mynet בעקבות התעכבות ארוכת חודשים בביצוע עבודות השידרוג לאורך הרחוב, שהוא אחד המרכזיים בקרית אתא.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

אחת הדיירות: "כבר חמישה חודשים הם עובדים ברחוב, או יותר נכון, לא עובדים. התחילו לעבוד והפסיקו. מאז שום דבר לא מתקדם, ואנחנו אפילו לא יכולים לראות סוף לסיוט הזה".

דיירת אחרת: "זה פשוט בלתי נסבל מה שקורה שם. אי אפשר להגיע לבתים, אי אפשר להחנות את המכוניות כמו שצריך. לא רואים בכלל עבודות לאורך הרחוב, שלפחות נדע שזה מתקדם לאן שהוא. פשוט, הפסיקו לעבוד. היה קשה מאוד גם בקיץ, אבל כעת הגיע החורף והמצב החמיר: הגשם יצר בוץ לאורך הרחוב, וזה פשוט נורא. זה נכנס לבתים, זה מלכלכך הכל. כמה זמן אפשר לחיות בתנאים כאלה? למה לא מתקדמים כדי שסוף סוף יסיימו את העבודות?".

בעירייה הודו השבוע שיש עיכוב בביצוע העבודות, אבל טענו שיש לכך סיבה: "רחוב כצנלסון הוא אחד הרחובות הוותיקים בעיר, ונערכות בו עבודות שיקום מקיפות. במהלך העבודות התגלו ליקויים בחלק ממערכת הביוב, שהצריכו ביצוע עבודה כירורגית בהחלפתה במקומות שלא היו מתוכננים מראש.

"עבודות אלה גרמו לעיכוב במהלך השוטף של העבודות. אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית הנגרמת, אולם הכוונה היא לבצע את העבודות ברמה הגבוהה ביותר לרווחת התושבים. במהלך שלושת השבועות הקרובים יסתיים שלב ביצוע העבודות התת קרקעיות, ולאחריו יימשכו העבודות ברחוב כמתוכנן".