צילום: shutterstock תושב קרית אתא זוכה מעבירה חמורה של סחר בסמים, לאחר שהטיל את מימיו בדיוק ברגע המפליל.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

על פי כתב האישום, הנאשם וחברו היו בלדרים של סוחר סמים, אשר הטמין מתחת לרכבו (מסוג סיטרואן) של הנאשם 12 אלף בולי אל.אס.די.
בלשי תחנת זבולון צפו ממקום מסתור על הסיטרואן.

ב-15 בדצמבר 2011 בשעה 21:15 הוטמנה השקית מתחת לגלגל הרכב. בלשי המשטרה, שצפו בנעשה, המתינו עד שהשטח התפנה, ואז יצאו ממחבואם, הוציאו את השקית, ומתוכה הוציאו 11 אלף בולי אל.אס.די והותירו אלף בלבד, ואז המתינו לבלדרים. בשעה 22:50 הגיעו למקום הנאשם וחברו. הנאשם הלך לחצר ביתו להשתין, וחברו הוציא את השקית, וכשראה שיש בה 1,000 בולים בלבד, התקשר נסער לסוחר הסמים ודיווח לו. כל השלושה נעצרו והועמדו לדין.

הנאשם טען בחקירתו כי כלל לא ידע על עסקת הסמים. לטענתו, חברו (הנאשם השני) העסיק אותו בעבודות אלומיניום תמורת 1,500 שקל בשבוע, ובאותו יום הם ביצעו עבודת אלומיניום אצל סוחר הסמים (הנאשם השלישי) מבלי שהוא ידע כי מדובר בסוחר סמים.

עוד סיפר כי באותו יום הוא וחברו הלכו לצפות במרכז שביט במשחק כדורגל ששודר, ולאחר מכן נסעו לביתו. עוד טען הנאשם כי הסיטרואן שלו אינו תקין, והוא חונה ליד הבית ומשמש לו כמחסן. לדבריו, הוא סובל ממחלה בדרכי השתן, וכאשר הגיעו לביתו, הוא לא יכול להתאפק ורץ לחצר הבית להשתין, וכלל לא היה לו מושג שברכבו הוטמנו סמים המיועדים למכירה.

הסניגור, עו"ד שמעון ציון, ביקש מבית המשפט לזכות את מרשו זיכוי מוחלט. השופט יצחק כהן, שזיכה את הנאשם, ציין בהכרעת דינו כי הסבריו של הנאשם נשמעו לו קלושים, עד ששמע את עדותו, אשר היתה אמינה, והותירה בו רושם שהנאשם נקלע לשרשרת של אירועים אשר סיבכו אותו בכתב אישום חמור בגין סחר בסמים, על לא עוול בכפו.