צילום: shutterstock תושב טירת הכרמל מואשם בדקירת צעיר מהקריות בגלל שחברו שוחח עם חברתו. הדקירה אירעה ב-20 באוקטובר בשעה 2:00 לפנות בוקר, בגן גולדה בקרית מוצקין.

קראו עוד ב-mynet:
דקר נער בפניו, כי לא ענה לו
דקר את חברו כי חשד בו שהלשין למשטרה
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

הנאשם הגיע לגן עם חברתו, ובזמן שטיילו בגן, פגשו בצעיר אשר הכיר את הבחורה ושוחח עימה. בעקבות כך תקף הנאשם את הצעיר בפניו, ואיים עליו לבל ישוחח עם חברתו. המותקף הזעיק את חבריו, ששהו גם הם בגן גולדה, ובעקבות זאת התפתחה קטטה בין שתי הקבוצות.

במהלך הקטטה שלף הנאשם סכין ודקר את חברו של המותקף. הנדקר פונה לבית החולים רמב"ם במצב קשה, עם ארבע דקירות בפלג גופו העליון, אושפז וטופל.

יחד עם כתב האישום הגישה התובעת גם בקשה למעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו. בבקשה ציינה: "מעשיו של הנאשם, לכאורה, מעידים על התנהגותו הפרועה והמשוללת כל רסן. על רקע ויכוח סתמי, ולאחר תגרה, הוציא הנאשם סכין שהיתה איתו מבעוד מועד, ופצע את אחד ממשתתפי הקטטה. במעמד זה נמלט הנאשם ממקום האירוע יחד עם חברתו, וזרק את הסכין".

עוד ציינה התובעת כי גרסתו של הנאשם קושרת אותו לעבירות המיוחסות לו, למרות שהכחיש את כל ההאשמות נגדו. לדברי התובעת, הנאשם נעצר כשהוא פצוע, ובחקירותיו נתפס משקר.

סניגורו של הנאשם, עו"ד תומר נווה, ביקש לשלוח את מרשו לקבלת תסקיר משרות המבחן טרם מחליטים על מעצרו עד לתום ההליכים. שופטת בית משפט השלום בקריות, רמה לאופר-חסון, נעתרה לבקשה. הנאשם ישהה במעצר עד קבלת תסקיר שירות המבחן.