צילום: דורון גולן חברת הכשרת היישוב, שמבטחת את קאנטרי גלי גיל בקרית מוצקין, הודיעה כי היא מסירה את התביעה נגד משפחת פרויים שאיבדו את בנם איתי בן ה-5 וחצי, לאחר שהתחשמל למוות בבריכת הפעוטות בקאנטרי.

קראו עוד ב-mynet:
משפחתו של איתי תובעת מיליונים מ"גלי גיל"
שנתיים בלי איתי, שהתחשמל למוות בבריכה
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

הפרסום הראשון ב-mynet עורר גובות נזעמות כלפי חברת הביטוח ומנהל הקאנטרי, גבי בן גלים.

אריק, אביו של איתי: "זה היה סיוט שנמשך שמונה ימים. מהרגע שפתחתי את המעטפה ועד לרגע זה. אני שמח גם בשביל אשתי, דגנית, היא היתה מרוסקת מזה. וגם הבן הבכור שכל הזמן מפחד שיעשו לנו משהו. במשך כל סוף השבוע הסברנו לו שאנחנו לא אחראים למוות של איתי, בטח לא הוא. הוא מרגיש תחושות קשות כי הוא היה לידו בזמן האסון.

"אני מקווה שבן גלים וחברות הביטוח ילמדו לקח מהמקרה שלנו. הדף סובל הכל, אבל למילים יש כוח והן יכולות להרוס משפחה. יש מילים שאין מהן דרך חזרה. בוודאי שאני שמח שהתביעה בוטלה, אבל אני יכול להגיד בוודאות שנגרם לנו נזק רב. גם אצל הבן הבכור וגם אצלי ואצל דגנית. אנחנו חיים את היום יום, מנסים לשמור על הראש מחוץ למים והתביעה גרמה לרגרסיה.

"בסוף השבוע לא היו לי מילים, מה להגיד לדגנית. אמא כזו, שעזבה עבודה כדי להיות עם הבנים שלה, ששלחה אותם לגן רק בגיל 4, דווקא אותה מאשימים ברשלנות בשמירה על ילדיה".

מחברת הכשרת הישוב נמסר: "נושא התביעות ההדדיות בין הורי הילד לסניף החברה בצפון, הגיע להנהלת חברת הביטוח ביום חמישי. עם היוודע הדבר החליטה מנכ״ל החברה, באופן יוצא דופן, להוציא את משפחת הילד ז״ל מהתביעה".