צילום: ויז'ואל פוטוס צעיר מהצפון חשוד כי אילץ את המעסה שלו לבצע בו מין אוראלי בתום העיסוי. החשוד נעצר וטוען כי כבר שילם למעסה בעבר על שירותי מין.

קראו עוד ב-mynet:
הציעה ניקיון ב-100 שקלים וכפתה מין אוראלי
מסאז'יסטית, אם תסרבי למין אוראלי אשחט אותך
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

על פי חשד המשטרה, בתחילת השבוע, בשעות הצהריים, הגיע הצעיר לביתה של המעסה, המשמש גם כקליניקה לעיסויים רפואיים. על פי הנטען, לאחר העיסוי שקיבל דרש מהמעסה שתענג אותו באמצעות מין אוראלי, בטענה שהוא חייב לבוא על סיפוקו.

המעסה ענתה לו בשלילה וניסתה לברוח מהמקום, אך הצעיר, על פי החשד, גרר אותה בבגדיה חזרה פנימה, נעל את הדלת והודיע לה שהוא סופר עד שלוש, ובשלוש אילץ אותה לבצע בו מין אוראלי. כתוצאה מהתקיפה נחבלה המעסה וחולצתה נקרעה.

הצעירה פנתה לבית החולים, ושם הזעיקו את משטרת זבולון. באותו יום בערב נעצר החשוד, והמשטרה מייחסת לו עבירות של מעשה סדום תוך גרימת חבלה, כליאה ותקיפה.

החשוד מכחיש את המיוחס לו, אך מעצרו הוארך ארבע פעמים על ידי ארבעה שופטים שונים. לטענתו הכיר את המעסה דרך האינטרנט, שם היא פירסמה מודעה על שירותי עיסוי. הוא הזמין אותה לביתו ושם, לאחר העיסוי, היא הציעה לו שירותי מין, הם קיימו יחסי מין, ולבסוף הוא תיגמל אותה ב-400 שקל.

לטענתו, השבוע שוב הזמין את שירותיה, הפעם בקליניקה שלה, המסז' התפתח למין אוראלי, וכשהיא דרשה את התשלום, לא היה לו כסף, ועל כן היא הגישה את התלונה.

הצעיר אף הגיש לחוקרים קלטת בת 46 דקות בה הסריט את המפגש הראשון שלו עם המעסה, שם הם נראים, לטענתו, מקיימים יחסי מין בלהיטות.

המעסה הכחישה כי פגשה בעבר את החשוד, והחוקרים שצפו בקלטת, אשר הוקלטה באמצעות טלפון סלולרי, גילו כי אכן הוקלטו יחסי מין בין הצעיר לאשה, אך ההקלטה מטושטשת ולא ניתן לזהותה.

באחד הדיונים בהארכת המעצר ביקש סניגורו להורות למשטרה לבצע התאמת קול בין המעסה לבין האשה שנשמעת גונחת בקלטת. כמו כן הדגיש הסניגור כי בקלטת נשמע מרשו שואל את האשה אם היא מוכנה לקיים איתו יחסי מין והאם כיף לה, והיא ענתה בחיוב.

כל בקשתיו של הסניגור לשחרר את מרשו, נענו בשלילה. בדיון האחרון הצהיר נציג המשטרה כי תיק החקירה נגד הצעיר הועבר לפרקליטות לשם גיבוש כתב אישום נגדו, ובאותו דיון ציינה השופטת טל תדמור-זמיר כי בחומר החקירה שנאסף יש כדי לחזק את גרסת המעסה ולהחליש את גרסת החשוד. מה גם שטענותיו לגבי קיום יחסי מין עם המעסה לפני חודש, לא עולים בקנה אחד עם הראיות.