צילום: גיל יוחנן חבר הכנסת מש"ס דוד אזולאי, דמות מוכרת וותיקה בעיר עכו, שמאז בחירתו לכנסת בשנת 1996 המשיך להתגורר בעיר, רכש לאחרונה דירה בקרית שמואל, ונכון להיום מתלבט האם לעבור לשם. זאת, לאור וטו שהטילה אשתו, תושבת עכו, שמעדיפה להמשיך להתגורר בעיר.

קראו עוד ב-mynet:
דוד אזולאי לא הצליח לרכוש כרטיס לרכבת
הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

בשיחה ל-mynet אישר אזולאי כי רכש דירה חדשה בקרית שמואל, מתוך כוונה לשנות אווירה, כדבריו, וגם כדי לשפר את איכות הדיור. עם זאת, המשפחה עדיין לא מכרה את הדירה בעכו וממשיכה להתלבט לגבי המעבר.

ח"כ אזולאי: "אני לא עוזב את עכו ועדיין לא עובר לקרית שמואל. אנחנו מתלבטים. רכשתי דירה בקרית שמואל וחשבנו לעבור, עדיין חושבים לעבור, אבל לא מכרנו את הדירה, וכרגע מתלבטים בין פה ושם. השורשים שלנו בעכו, שלי ושל אשתי, לא קל לנו להתנתק. אנחנו אוהבים את עכו.

"חשבנו קצת לשנות, אבל בסופו של דבר היא החליטה שטוב בעכו, ואני מכבד את רצונה. נכון לעכשיו אני לא עובר. כשאחליט לעבור, לא אעשה את זה בסוד, כל העולם יידע. אין לי שום תוכניות להסתיר.

"הלוואי שאשתי היתה רוצה, הייתי עובר לשם, לבית יותר מרווח, יותר איכותי, אבל אם היא לא תרצה, לא נעבור. כרגע אנו מתלבטים מאוד. בכל מקרה, היינו בצפון ונישאר בצפון".