מה שאמור היה להיות נופש של כיף, מנוחה והתרגעות עבור מספר תיכוניסטים, הפך לסוג של פוגרום. החבר'ה מהקריות שכרו שני חדרים גדולים, מאובזרים בכל טוב, ללילה אחד. במהלך שהותם הם השאירו את חותמם על המקום, ולמחרת כבר נזרקו משם, לאחר שהשאירו הרס וחורבן.

א': "סגרנו לילה בצימר, שעלה לנו 150 שקל לאחד. הזמנו מונית גדולה, שהסיעה אותנו מהקריות, וכל אחד שילם 40 שקל. בסך הכל, עם האלכוהול והבשר שקנינו, יצא לכל אחד לשלם כ-320 שקל. קנינו ערק, גריי גוס בטעם אסאי, וודקה תפוחים, פינלנדיה, רד בול".

מ': "הגענו ב-12:00 בצהריים, וקיבלנו שני חדרים עם מיטות זוגיות. הוסיפו לנו עוד מזרנים, כדי שיהיה לכולנו מקום לישון".
א': "בעלי הצימר. הכינו לנו סופגניות, וקיבלו אותנו מאוד יפה, אבל לא שלטנו בעצמנו. כבר היינו שתויים, אז התחלנו לשבור".

האלכוהול זרם כמים. התיכוניסטים בצימר

י': "איך שהגענו לקחנו בקבוק וודקה והלכנו לג'קוזי, שהיה בחוץ, ברחבה. דבר ראשון שעשינו זה להתפשט. הסתובבנו כמו בחוף נודיסטים. חלק מאיתנו התחילו לעשות ברביקיו. בזמן שהם היו עסוקים במנגל, אנחנו מילאנו להם כוסות של וודקה עם מי ג'קוזי ונתנו להם לשתות, אחרי שהשתנו במים".

ג': "כל מי שהיה מסתובב, היינו משתינים עליו. בכלל, השתנו בכל מקום אפשרי. מהחלון בחדר, על המזרנים".

א: "בערב כבר הוצאנו את כל האלכוהול, הבשר, הנרגילה והרמקולים. חיברנו אותם לפלאפונים, והתחלנו את הערב. ישבנו בתוך הג'קוזי, מים חמים, כוס וודקה. גם את הנרגילה הכנסנו למים, כי חלק מאיתנו לא מעשנים סיגריות. עשינו רעש, אז בשלב מסוים הם ביקשו שנהיה בשקט ואיימו שאם לא, הם יעיפו אותנו. זה לא עזר.

"שמנו סבון במים, שיהיה קצף. לאן שהמים לא הגיעו, עזרנו להם להגיע. את הכריות הכנסנו לתוך הג'קוזי הקטן בחדר, את המזרן והסדינים דחפנו לשם".

ע': "ישר התחלנו במלחמת קצף, מהר מאוד זה הפך למלחמת קטשופ, סוכר, כל דבר שאפשר היה לפזר אחד על השני. זה נדבק לווילונות, למזרנים, לרצפה".

ר': "הגענו למצב, לקראת 3:00 לפנות בוקר, שכל מה שהחזקנו ביד, שברנו והרסנו. כל כוס ששתינו ממנה, ניפצנו על הרצפה ודחפנו את הזכוכיות מתחת לארון"

ק': "אני חושב שלבעלי הצימר לקח הרבה זמן לגלות את כל החבלות שעשינו, כי הפכנו את המזרנים, שהם לא יראו. כיבינו עליהם גחלים של נרגילה, סיגריות, שפכנו קפה וקטשופ. המקום נראה כאילו עבר מלחמה. בעל הצימר נכנס אלינו לחדר והתעצבן.

"כמה מאיתנו ישר התחילו לקלל אותו, עד שהוא יצא. הוא לא שם לב שערוץ הסקס היה פתוח אפילו. הוא רק ניסה להשתיק אותנו".

י': "לקראת 6:00 בבוקר כבר היינו עייפים ונרדמנו, כל אחד בפינה. הכל היה מסריח, לא היה איפה לישון כבר. המזרנים היו מלאים בפיפי, הרצפה היתה מסריחה משתן, כולם היו שיכורים והשתינו על הרצפה, השתנו על הקירות אפילו".

א': "עד שמישהו כבר נרדם, דחפנו לו זיקוק לישבן, אבל לא הדלקתי אותו. אחרי זה שפכנו לו מים לישבן. הוא היה יותר מדי
מסטול. הוא לא התעורר אפילו".

י': "בקיצור, עדיף ללכת לאכסניה. שם מנקים אחריך, לפחות".

בעלת הצימר: "יחסית עד הערב הם היו רגועים, עד שהם התחילו לשתות. הם הסתובבו ערומים במתחם, צעקו, מלאו את הג'קוזי בקצף, ממש פוגרום. התעוררתי מהרעש שלהם בלילה, הם היו עם שתייה וסיגריות בתוך הג'קוזי.

"כשהם עזבו ונכנסתי לחדרים, חשכו עיניי. משפחה עם עשרה נפשות לא עושה כזה בלגן. מצאתי 2 מיטות ברזל שבורות, המזרנים היו רטובים, היה קטשופ על הקירות והוילונות. אספתי מהחדרים שלהם שבעה בקבוקי וודקה ריקים ועוד פחיות של רד בול.

"הפקנו לקח, אנחנו לא נקבל בני נוער יותר, גם אם יתנו לי 2,000 שקל לילדי לא אסכים. זה הרס לי את השם של המקום. האורחים התלוננו, הם באו לנופש וקיבלו מלחמת עולם".

הסיפור המלא מתפרסם בגיליונות סוף השבוע של "ידיעות המפרץ", "ידיעות הצפון" ו"ידיעות כרמיאל"