צילום: רונן מחלב בליין שנשך צעירה במועדון יפצה אותה ב-70 אלף שקל - כך פסקה השבוע שופטת בית משפט השלום בקריות, עפרה אטיאס.

מכתב התביעה עולה, כי בחודש אפריל 2008 הגיעה הצעירה עם חברותיה לבילוי במועדון ה"פוזה" בחוצות המפרץ. באותו זמן שהה במועדון בליין תל-אביבי. במהלך הבילוי, בבוא הצעירה להתיישב על כיסא פנוי על הבר, מנע ממנה הבליין להתיישב ואמר לה "את לא תשבי פה".

הצעירה שאלה אותו "למה?", כי המקום היה פנוי, והוא השיב לה: "ככה אני החלטתי וככה זה יהיה", ודחף אותה. ידיד של הצעירה שהיה עימה לקח אותה לצד מחשש שהבליין יתקוף אותה, והעניין נרגע.

כעבור מספר דקות, חברתה של הצעירה קראה לה ואמרה לה שהבליין מבקש להתנצל בפניה על התנהגותו. הצעירה ניגשה אליו והבליין לחש לה באוזן: "זאת הפעם האחרונה שאת הולכת מבלי לבקש אישור ממני", לאחר מכן תפס אותה בשערה ונשך אותה בלחי תוך שהוא נועל את לסתותיו בחוזקה ולא משחרר. הבליין המשיך ובעט בצעירה בחזה עד שהיא איבדה הכרתה ונפלה.

הצעירה הוצאה מחוץ למועדון על ידי חברותיה ופונתה לבית חולים רמב"ם במונית, כשהיא מחוסרת הכרה. בחדר מיון היא קיבלה מיד זריקת טטנוס, כי הרופאים שראו את פניה סברו שננשכה על ידי כלב, ולא תיארו לעצמם שהיא ננשכה בצורה כזו על ידי אדם. לאחר סידרת טיפולים שוחררה הצעירה לביתה, אך למחרת הוחמר מצבה, פניה התנפחו וראייתה בעין שמאל נפגעה.

היא הוחזרה לבית החולים, שם הסתבר כי נוצרה בצקת בלחי שמאל, במקום שננשכה. הצעירה עברה טיפולים במחלקה למחלות זיהומיות ולאחר מכן טיפולים על ידי רופאים פלסטיקאים ששאבו את הבצקת שבפניה. לבסוף נותרה הצעירה עם צלקת בפניה שתישאר לכל חייה.