צילום: טל שחר תושבת שכונת נוה גנים בקרית מוצקין הגישה ביום שלישי תלונה במשטרה בגין גניבת מכשיר אייפון מבנה (10), תלמיד בית ספר. לטענתה, ביום שני, בעת ששהה במרכז המסחרי בשכונה, אדם לבוש טרנינג שחור וכובע שחור, בעל קעקוע של אות סינית או יפנית על צווארו, רץ לעברו וחטף מידיו את הפלאפון.

האם: "הבן שלי לומד בבית הספר בגין בשכונת נוה גנים. ביום שני בשעות הצהריים הוא יצא מבית הספר והלך לאזור המרכז המסחרי של השכונה. השעה היתה בסביבות 12:00 בצהריים. הוא רצה להתקשר אלי והוציא את הפלאפון, יש לו מכשיר משוכלל יחסית - אייפון דור שלישי. פתאום מישהו רץ אליו, חטף לו את הפלאפון מהיד והתחיל לרוץ.

"הבן שלי התחיל לרוץ אחריו, אבל בשלב מסוים הוא נפל. במשטרה אמרו לי שזה דבר שחוזר על עצמו, שחוטפים פלאפונים מילדים. כנראה שהבן שלי הוא לא הילד הראשון שזה קורה לו. אגב, בני הגדול, בן 24, עבר שוד כזה באזור הפארק – מישהו חטף לו את הפלאפון ונמלט על אופניים. בכל מקרה, הילד עבר טראומה, צרח, הוא היה ממש באמוק. היה בחור שעשה עבודות גובה באמצעות סנפלינג במרכז המסחרי, והוא סיפר שראה את מה שקרה. גם הוא אמר שראה אדם לבוש בטרנינג שחור ועם כובע שחור וקעקוע".

מוטי זילברברג הוא האיש שביצע באותו יום עבודות גובה באמצעות סנפלינג. "כבר הייתי לקראת סוף העבודה, וראיתי איזה בחור רץ. הוא היה נראה לי חשוד כי הוא רץ כמו איזה גנב. אחרי שתיים וחצי דקות הגיע הילד כולו בוכה ואמר שהבחור שנמלט גנב לו את הפלאפון. יש לו קעקוע על הצוואר של אות סינית".

במשטרת זבולון אישרו כי התקבלה תלונה שהגישה אמו של הנער.