בית משפט השלום בקריות חייב את בעלי אולם האירועים הנסיכה, הממוקם במתחם חוצות המפרץ, אהרון חחיאשווילי, לשלם לג'ילו איש לב, חבר מועצת קרית אתא לשעבר, פיצוי כספי בסך 7,000 שקל. בית המשפט נתן את פסק הדין לאחר שחחיאשווילי הודה שתקף את איש לב וגם איים עליו.

בנוסף, חויב חחיאשווילי לשלם לאיש לב הוצאות משפט המסתכמות ב-1,650 שקל כולל מע"מ. חחיאשווילי הורשע בזמנו בהליך הפלילי בתיק, אך איש לב, כיום בעל משרד עורכי דין בקרית אתא, הגיש נגדו תביעה גם בהליך אזרחי.

חחיאשווילי רכש בזמנו קרקע בשכונת מולר, בה מתגורר גם איש לב. לפני כשש שנים ביקש להקים פרויקט בנייה בשכונה, אך נתקל בסירוב של תושבי השכונה. התושבים התנגדו להיקף הבנייה שתיכנן חחיאשווילי ומכאן מקור הסכסוך. איש לב עמד בראש מאבק התושבים נגד הבנייה בשכונה.

שופט בית משפט השלום, ערן נווה, כתב בפסק הדין כי בידי בית המשפט מסמכים של עדי ראייה שראו את חחיאשווילי פוגע באיש לב. עוד נכתב, כי חחיאשווילי תקף את איש לב בפעם הראשונה באוקטובר 2003 בסמוך לביתו של איש לב בקרית אתא בעקבות סכסוך פרטי על קרקעות ואיים עליו כי "ישפוך את דמו". על פי עדות שניתנה במשטרה ובבית המשפט הגיע חחיאשווילי לביתו של איש לב כשהוא בגילופין ובין השניים התפתח דין ודברים.

בשלב מסוים חחיאשווילי התרתח על איש לב והתפרץ עליו, חנק אותו והשאיר בגופו סימנים. לאחר מכן איש לב ישב על כיסא וחחיאשווילי התרתח פעם נוספת ותקף את איש לב בשנית תוך שהוא חונק אותו.

באירוע השני, באוגוסט 2004, בסמוך לעירייה, איים חחיאשווילי על איש לב: "אני אחתוך לך את הרגליים שלא תוכל לעלות לכיוון העירייה. כדאי לך שתבטל את ההסכם, שאם לא כן, לא יהיו לך רגליים". בהליך הפלילי של התביעה הוטל על חחיאשווילי לבצע עבודות שירות לציבור בהיקף של 140 שעות וכן הושת עליו קנס כספי של 1,500 שקל.

בית המשפט קבע כי אמנם איש לב "לא נזקק לטיפול רפואי ולא נותר לו נזק גוף בעקבות המעשה, אך אין ספק שנגרמו לו כאב וסבל, עוגמת נפש והשפלה ועל אלה חייב חחיאשווילי לפצות את איש לב".