צילום: index open תושב קרית ביאליק מואשם שירק לצלחת האוכל של בנו ולאחר מכן תקף אותו. מכתב האישום שהוגש השבוע לבית משפט השלום בקריות, עולה כי ביום 15.11.10, בשעה 20:30 נכנס האב לביתו, ניגש לבנו בן ה-12 שישב באותה עת לאכול ארוחת ערב וירק לתוך צלחת האוכל שלו. הבן פנה לאביו ושאל מדוע ירק לצלחתו, ובתגובה תקף אותו האב והכה אותו בצלעותיו.

האם, שניסתה לגונן על בנה, הותקפה גם היא על ידי האב וברחה לחדר השינה. הבעל לא הרפה, נכנס אחריה לחדר השינה, המשיך לתקוף אותה ופצע אותה. הבן ששמע את זעקותיה של אמו נכנס לחדר לעזור לה והותקף שוב על ידי אביו הזועם.

האב נעצר, ובמקביל לכתב האישום הגיש התובע גם בקשה לעצור אותו עד תום ההליכים נגדו. בבקשה ציין התובע כי הנאשם מסוכן למשפחתו וכי תקף את בנו בעוד הוא בוכה ומתחנן אליו שיפסיק. כמו כן תקף את אשתו ואיים עליה ברצח.

עוד ציין התובע, מפקח יגאל זיידלסון, כי ברשות התביעה עדויות של שלושת ילדיו של הנאשם מהן עולה תמונה של מסכת אלימות מילולית ופיזית של האב כלפי בני משפחתו לאורך שנים רבות.

סניגורו של האב ביקש מבית המשפט לשחרר את מרשו למעצר בית בבית אחותו בנתניה. בית המשפט נעתר לבקשת הסניגור, האב שוחרר למעצר בית בבית אחותו ונאסר עליו להיכנס לקרית ביאליק.