צילום: דורון גולן יריב רינקוב, שחקנה של מכבי מוצקין יעמוד לועדת המשמעת של התאחדות הספורט בעקבות הרחקתו במהלך משחק הניצחון 26:34 (10:17) בחוץ על עירוני פ"ת. הבקיעו למוצקין: ישראל פישר 8, ננאד סטנקוביץ 5, מירקו לוקיץ 4, מאור אפוטה, עומר לפידות ויריב רינקוב 3 כ"א, ולדי קופמן, איתי גושן, מור קמחי ויוני פיק 2 כ"א.

לפי החוק החדש החל מהעונה הזו שחקן שהורחק בכרטיס אדום בשתי הדקות האחרונות בגין פגיעה בשחקן או כל סיבה אחרת יוזמן לועדת משמעת, כרטיסו יילקח על ידי השופטים, והוא אף יורחק אוטומטית ממשחק אחד. פירוש הדבר שרינקוב לא יוכל לקחת חלק במשחק הבית החשוב היום (16.30, גושן) מול הפועל קרית אונו/גני תקווה.

רינקוב ציין כי זו הפעם הראשונה בקריירה שלו שיעמוד לועדת המשמעת והוסיף: "אני מעל 20 שנה בכדוריד וספגתי כרטיסים אדומים פה ושם, אבל מעולם לא הוזמנתי לועדת משמעת. זה חלק מהמחיר שאני משלם בגלל החוק החדש".

על העדרותו הצפויה מהמשחק היום מול קרית אונו אמר: "קשה לי עם זה בגלל תחושת השייכות והרצון לעזור לקבוצה להמשיך באותו מומנטום שבו היא נמצאת, אבל אני בטוח שהם יידעו להסתדר בלעדי כי הקבוצה לא בנויה על שחקן אחד".

על היכולת של הקבוצה שבחודש האחרון השיגה 4 ניצחונות רצופים שהציבו אותה במקום החמישי אמר: "אני חותם על המקום הזה עכשיו אבל הלאה אני לא רוצה לדבר.

"מתחילת העונה הקבוצה משדרת רוח חיובית, ולמרות שני ההפסדים בפתיחה כל אחד מפיק מעצמו את המקסימום, יש קבוצה מאוזנת, שעובדת יחד ומשחקת בשביל הסמל ועם הרבה נשמה, וצריך לנצל את המומנטום הזה למשחקים הקרובים מול קרית אונו ולאחר מכן רחובות".

קבוצת הנוער של המועדון הובסה בליגה 43:26 בחוץ על ידי הפועל ראשל"צ. הבקיעו למוצקין: ברק עמר 10, אברהם יבניאלי 8, איליה שבצ'נקו 4, מתן מאור 2, בר אלחנתי ושני בן גלים 1 כ"א.