צילום: חגי אהרון צעירה בת 23 מקרית ביאליק נעצרה לאחר שתקפה שוטרת, שרטה אותה ולאחר מכן הודיעה לה שהיא חולת איידס. כעת קיים חשש שהשוטרת נדבקה במחלה. השוטרת פונתה לבית החולים בני ציון, שם חוטאה ידה ונחבשה. רק בעוד מספר שבועות ניתן יהיה לדעת האם השוטרת נדבקה באיידס.

במקביל, נבדקת האפשרות שהצעירה בדתה את דבר מחלתה על מנת להדאיג את השוטרת, שבמשך חודשים תיאלץ להמתין לתוצאות בדיקות הדם.
בכתב האישום שהוגש נגד הצעירה עולה כי ב-31.10.10 תקפה וסטרה לנערה בת 17 שבילתה במסעדת נתק'ה ברחוב אח"י אילת בקרית חיים.

כמו כן נטען, כי הצעירה ניסתה לתקוף נער שהיה עימה ולנשוך אותו ברגליו. למקום הוזעקה ניידת משטרה, והשוטרים הרחיקו את הנערה וביקשו ממנה תעודה מזהה. הצעירה סירבה, והשוטרים הבחינו כי היא שתויה או מסוממת. השוטרת שהיתה עם צוות השוטרים שהגיעו לאירוע, לקחה את הצעירה לפינה מרוחקת, שם ערכה עליה חיפוש.

במהלך החיפוש קיללה הצעירה את השוטרת, ירקה עליה ושרטה אותה ביד ימינה. לאחר מכן הודיעה לה כי היא חולה במחלת האיידס וכי הדביקה אותה כששרטה אותה. הצעירה המשיכה להשתולל, לתקוף ולירוק על השוטרים, ולבסוף נעצרה. השוטרת פונתה לבית החולים בני ציון בחיפה, שם חוטאה ידה הימנית ונחבשה. כמו כן, נלקחו בדיקות דם מהשוטרת, ורק בעוד מספר שבועות יגיעו התוצאות.

נגד הצעירה הוגש כתב אישום וכן בקשה למעצרה עד לתום ההליכים נגדה. בבקשה ציינה התובעת, פקד שרון בן יעקב, כי למרות גילה הצעיר של הנאשמת, היא כבר הורשעה בחמש עבירות של סמים ותקיפת שוטרים וכי מדובר בצעירה שהינה עבריינית מועדת, פורעת גבולות.

סניגורה של הצעירה, עו"ד בוריס שרמן, הדגיש כי מרשתו לא עברה כל עבירה משנת 2008, וכי התקרית הנוכחית יצאה מפרופורציה בשל החיפוש שנערך על מרשתו, שכלל הפשטתה המלאה לרבות תחתוניה וחזייתה. כמו כן, ציין עו"ד שרמן כי מרשתו היא זו שהותקפה ונאלצה להתגונן מפני השוטרים, ועל כך גם הגישה תלונה במח"ש (מחלקה לחקירות שוטרים).

שופט בית משפט השלום בקריות, שדן בעניין מעצרה של הצעירה, שיחרר אותה למעצר בית בבית סבה וסבתה, וקבע כי מותר לה לצאת מהבית רק לצורך הגעתה לבית המשפט, למשטרה או לטיפוליים רפואיים.