צילום: index open תלמידות באולפנית שח"ם בקרית אתא התלוננו לאחרונה כי גבר מבוגר נוהג לגשת אליהן בתוך שטח בית הספר ומחוצה לו, להתערטל מולן ולבקש שייגעו בו.

חלק מהתלמידות סיפרו, כי נתקלו בו ליד קופת החולים הסמוכה, ואף ראו אותו מאונן מולן. המתלוננות תיארו אדם מבוגר, גבוה ובעל מבנה גוף שמן. מנהל התיכון מודע לתופעה, ואף נקרא למקום בשעת מעשה. המנהל והשומר ניסו לחפש את הגבר בחצרות בית הספר, אבל הוא לא נמצא.

לפני כשבועיים, בשישי בערב, הסתובבו כמה תלמידות בשטח בית הספר. אותו אדם, שמוכר להן משעות היום, ניגש אל אחת מהן, כשהוא עירום, וביקש שתתקרב אליו. הנערה נבהלה והתעלפה. חברותיה ניסו להעירה, ובמקביל הזמינו אמבולנס. צוות מד"א זיהה סימנים של לחץ ובהלה, ופינה אותה לבית החולים רמב"ם.

אחד ההורים: "בעקבות המקרה החריג, שקרה גם בשעות הערב, המנהל עבר בין כל הכיתות כדי לאסוף עדויות מכמה שיותר בנות, כדי להרכיב קלסתרון ולהגיש תלונה במשטרה".

ההטרדה נמשכת כבר מספר חודשים לסירוגין, בשעות שהבנות נכנסות או יוצאות בשער התיכון. במקרה אחד, על פי העדויות, הגיע הגבר אל אחת התלמידות בעת ששתתה מים בברזייה, וחשף בפניה את איבר מינו.

פניו של המטריד מוכרות לתלמידות, ויש ביניהן כאלה שרואות אותו ברחבי הקריה שלא בשעות הלימודים, אך הוא עדיין לא נתפס.

מנהל התיכון, שלמה שפיצר, מודע לאירועים, ולטענתו השומר נמצא תמיד בכוננות. כמו כן, לדבריו, ההטרדה לא בוצעה בשטח האולפנית, אלא מחוץ לה.