מגרש הכדורסל הנטוש בקרית חיים לא לבד. שני מבנים נוספים במזרחית הפכו למגורי הומלסים, וכך גם בי"ס 'נתיבים' לשעבר, שנמצא בקריה המערבית. העירייה: "פנינו לכונס הנכסים בדרישה לשקם או לאטום את שני המבנים"

מגרש הכדורסל העזוב בקרית חיים איננו המבנה היחיד בקריה שהפך למקום מפלטם של השיכורים והעזובים. באזור המזרחי של העיר, ברחוב ציזלינג פינת משה שרת, ניצבים שני מבנים נוספים שמעלים צחנה ומשמשים לשיכורים וחסרי בית. אחד מהם היה שייך לרשות המס והשני ללשכת העבודה.

לימים עברו המבנים הללו לבעלות פרטית, אך נותרו מוזנחים וחסרי דיירים. על המבנים שאינם מגודרים השתלטו ככל הנראה חסרי בית או שיכורים. הניחו שם מזרנים, בקבוקי שתייה, פרצו את הדלתות והחלונות והפכו את המקום לסוג של מזבלה, כאשר צואת אדם ובעלי חיים פזורה בכל עבר.

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "המבנים ברחוב משה שרת הינם מבנים פרטיים נטושים, שניהם מטופלים על ידי כונסי נכסים. למרות שמדובר במבנה פרטי, פועלת העירייה לנקות את חצרות המבנים ולאחר גמר הניקיון תבצע במקום ריסוס והדברה נגד מכרסמים. וכן הונחתה סיירת הביטחון של קרית חיים להגביר את סיוריה סביב המבנה על מנת למנוע מטרדים מהשכנים. במקביל פנתה העירייה לכונס הנכסים בהודעת דרישה לפעול לשיקום המבנה או אטימתו המוחלטת".

מבנה מוזנח נוסף הוא בית הספר 'נתיבים' לשעבר, שכמעט שלא נותר זכר מעברו, אפילו חלק מהלוחות נעקרו מהקיר. המוסד הלימודי נסגר עקב מיעוט תלמידים, אך מכיוון שהמבנה הינו ציבורי למטרות חינוך, לא ניתן לעשות בו כל שימוש אחר, ולכן הוא נמצא במצב מחפיר מזה כחמש שנים.

בקומה העליונה בין הכיתות יש זכר לשריפה של הווילונות שהיו תלויים בעבר על החלונות, ופינת ה'יזכור'בכניסה מוקפת בקופסאות סיגריות ובטבק של נרגילה. העירייה טוענת כי היא מנסה לשקם את המבנה כדי שישמש גם בעתיד למטרות חינוך וקהילה, וכרגע מחכים לאישור התקציב הדרוש ממשרד החינוך.