צילום: ויז'ואל/פוטוס תושב קרית מוצקין שהורשע בפריצה לדירה פרץ לדירה נוספת בעיר בזמן שהתנהל משפט נגדו. הנאשם (50), תושב קרית מוצקין, הורשע ב-24.7.09 לאחר שפרץ לדירה ברחוב קק"ל בקרית מוצקין והחל לחטט בתיקה של בעלת הדירה, אותו מצא על כיסא בפינת האוכל. בעל הדירה אשר הבחין בו תפס אותו והנאשם התחנן אליו שיעזוב אותו והציע לו כסף, אך בעל הדירה אחז בו עד הגעת המשטרה. הנאשם נעצר על חם ולאחר מספר ימים הוגש נגדו כתב אישום.

במהלך המשפט כפר הנאשם במיוחס לו. זאת, למרות שנתפס בתוך הדירה. התביעה הביאה את כל עדיה והגישה את כל ראיותיה, ולאחר שהסתיים חלקה של התביעה, נקבע התיק על מנת לשמוע את טענות ההגנה של הנאשם וסניגורו.

בזמן שהנאשם מחכה להגיש לבית המשפט את הראיות להגנתו, הוא פרץ לדירה נוספת, בקרית ביאליק. כמו במקרה הקודם, גם במקרה זה הופתע הנאשם, הפעם על ידי נכדו של בעל הבית בן השבע, אשר תפס אותו כשהוא מחטט בתיק של סבו וגונב ממנו 150 שקל ושלושה כרטיסי אשראי. הנאשם פנה לילד ואמר לו: "שקט, שקט, אל תפריע לי לעבוד", וברח.

כשהגיע היום שבו היה אמור הנאשם להציג לבית המשפט את הגנתו, כבר היה נגדו עוד כתב אישום, והוא ביקש לצרף את התיקים והודה בשניהם.
בגזר הדין כתב השופט ארגמן: "אנשי המשטרה החוקרת בעניינם, התביעה בעניינה, בתי המשפט בעניינם והוא בעניינו. לנאשם לית דין ולית דיין".