צילום: שגיב גנון כמעט כל אחת ואחד חולמים על יום חתונתם, בו יהיו כוכבי הערב הבלתי נשכח. אם אתם משקיענים (בזמן, בכסף ובתכנון), שמוכנים גם לשלם יותר לאירוע הנוצץ, תבחרו יום מיוחד כמו חג האהבה או ל"ג בעומר.

ויש גם כאלה שחשבו על זה לפניכם, והצליחו לסגור על התאריך הכי עגול שיש: 10.10.2010. קבלו שני זוגות שיעשו את זה היום, וגם כמה טיפים מבעלי אולמות, במקרה שתרצו לסגור לעצמכם את 11.11.2011.

אליס ולאלי יתחתנו ביום ראשון הקרוב במלון קרלטון בנהריה. לשם כך הם סגרו עם האולם כבר לפני שמונה חודשים, וכמובן שחתונה רגילה היא לא אופציה מבחינתם: החופה תהיה על המים, בצורת פירמידה, עם גופי תאורה שמחליפים צבעים, והאלמנטים על השולחנות יהיו בצורת המספר 10. המלון, כמובן, זורם איתם עד לסוף הערב, והזוג הטרי ישתכן בסוויטה שמספרה 110.

מנכ"ל מלון קרלטון, מירב סקר, מגלה: "כל התאריכים המיוחדים, כמו ימי אהבה ותאריכים מבוקשים במיוחד, מסומנים אצלנו ביומן בוורוד. השנה סימנו גם את 10.10. מובן שהמנה עולה יותר, היה ביקוש רב לתאריך, וכל המקדים להזמין זכה".

אורלי ושי מקרית אתא יחליפו גם הם טבעות ביום ראשון, באולמי הקאלה. הם בחרו את התאריך שנה מראש, שילמו יותר עבור כל מנה, ובכלל הבטיחו שהכל יהיה יותר בגדול: אורלי תתלבש במלון מרידיאן, לשם יגיע מעצב השיער והמאפר מישל. מעצבת השמלות כוכי פלס תפרה לאורלי שתי שמלות לערב, ולא פחות מ־500 אורחים צפויים ייהנו בין היתר מהופעה של הזמר הכי מבוקש שיש: משה פרץ.

הילה קסרי ועומר תורג'מן, היא מכרמיאל והוא מקרית שמונה, ישברו את הכוס באותו יום באולמי הינומה, וסגרו על התאריך לפני חצי שנה.


הילה ועומר בטקס החינה (צילום: רוי אבן צור)

על המנה, נאמר שוב, הם ישלמו יותר ממה שישלם הזוג שיתחתן למחרת, והודות למפיקת האירוע שלקחו, טלי רז, יופיעו בפעם הראשונה בהינומה רקדניות אקרובטיקה אווירית שמתנדנדות ומרחפות באוויר עם מנוע. לפני הערב הילה תסתרק אצל מעצב השיער ירון חזן, כדי להיות יפה בפני 700 מוזמנים.

שירן ועדי בן סימון, שיתחתנו באולמי הנסיכה בחוצות המפרץ, טוענים שבחרו את התאריך לגמרי במקרה, אבל גם הם ישלמו קצת יותר למנה. הצלם והדי.ג'יי חברים שלהם, אז שם הם לטא ישלמו יותר, ולכן ישקיעו בגימיקים ל־450 אורחים: שוקולדים זוהרים ועיצוב מיוחד של האולם. שירן תתלבש בסלון מקודשת. מהאולם מדווחים על ביקוש רב בתאריך, וכל שלושת האולמות תפוסים.

רפי בן אגי, אולמות הנסיכה: "בתאריך זה התפריט מיוחד ומשלב אלמנטים חדשניים. אנחנו שומרים על סטנדרט גבוה כמו בכל האירועים בכל השנה".

ואם תרצו, צדיק אחד נמצא בעכו: מיכל טוביה, מנהלת פיתוח עסקי באולם האירועים של מלון חוף התמרים מצהירה שהמנה לא יקרה יותר בגלל תאריך זה או אחר: "קלאב חוף התמרים מתקיים 33 שנה על הוגנות, ואינו מסתכל בעסקים במתכונת הרגילה דרך החור של הגרוש, ולא נדרוש מחיר שונה בגין אותו מוצר בגלל תאריך זה או אחר".