צילום: index open תלונה הוגשה במשטרה נגד אב שסטר לילד באחת מקייטנות היום בקרית ביאליק. אב לילד בקייטנה הגיע בשעה 7:50, כעשר דקות לפני פתיחת יום הפעילות, וסטר לאחד הילדים, ככל הנראה מאחר שיום קודם לכן הוא ובנו רבו "על שטויות", כך מספרים גורמים בקייטנה.

עוד מספרים הגורמים, כי האב הגיע במפתיע למקום, כשהוא צועק ונוהג באלימות. לאחר שהיכה את הילד, מנהלת הקייטנות, רחל אמיר, ביקשה ממנו לגשת עימה הצידה.

האב ננזף על ידי המנהלת, שהבהירה כי הם אלה שמטפלים בבעיות, ולאחר מכן זימנה גם את בנו לשיחת בירור. במהלך השיחה הבין האב כי גם בנו אינו טלית שכולה תכלת, וכי באותה מריבה גם הוא קילל והציק לחברו. אמיר ביקשה מהאב להתנצל בפני הילד, אך האחרון לא הסכים לקבל את סליחתו.

בהמשך הוזעק גם אביו של הילד המוכה, וכשהגיע למקום עודכן בהשתלשלות המקרה. לבסוף החליט להעביר את הפרטים לטיפול המשטרה. עוד באותו יום התקיימה שיחה בין אמיר להורים, בה העבירה מסר חד משמעי לפיו צוות הקייטנה הוא זה שמטפל בעניינים אלה.

"הקייטנה מושתתת על 'לא לאלימות', וגם הילדים יודעים זאת היטב. לצערי הרב, כנראה שהמבוגרים לא", אומרת אמיר. עוד הוסיפה: "המקרה אירע לפני שהקייטנה החלה, והאירוע התרחש לעיני ילדים המגיעים לפעילות וכיף. אני מטפלת בכל מקרה לגופו של עניין בשיתוף עם ההורים הנוגעים בדבר".

מעיריית קרית ביאליק נמסר: "אירע אירוע חריג בקייטנה, המקרה דווח מיד על ידי האחראים לגורמים המוסמכים ומטופל על פי המתחייב במקרים מסוג זה".