צילום: דורון גולן המזל שיחק שלוש פעמים: תושב קרית אתא זכה בפרס הראשון בהגרלת הלוטו לאחר שתפס את ששת המספרים הזוכים שזיכו אותו ב-8 מיליון שקל וגם בפרס השני והשלישי באותו טופס, שזיכו אותו יחד בעוד מיליון שקלים נוספים. סך כל הזכייה 9.5 מיליון שקל, אותם לקח בצ'ק ממפעל הפיס באחרונה.

התושב, לקוח קבוע בדוכן הממוקם ברחוב העצמאות, סמוך לקופת החולים הכללית בעיר, נוהג למלא טפסים מדי שבוע. מדובר באחת מהתחנות הגדולות בקרית אתא שהוגדרה לאחרונה על ידי מפעל הפיס 'תחנת המזל'.


בעל הדוכן, רן דוידיאן (צילום: דורון גולן)

התחנה היא בין היחידות המשלמות זכיות של עד 50 אלף שקל במקום ללא צורך בנסיעה ארוכה למשרדי מפעל הפיס בתל אביב. רק במהלך השנה האחרונה שילמה התחנה מיליון וחצי שקל של זכיות קטנות במזומן ללקוחות שזכו במקום.

הזוכה החדש הגיע במוצאי שבת, מילא טופס שיטתי בעלות של 160 שקל, שידוע אמנם כטופס יקר יותר, אך סיכויו לזכייה בסכומים גדולים יותר הם גבוהים. הלקוח, בשנות ה-40 לחייו, התבשר על הזכייה כבר למחרת בבוקר עם בדיקת הטופס בביתו ומשם נסע ישירות למשרדי מפעל הפיס לאסוף את הצ'ק. זמן לא רב לאחר מכן כבר עזב את קרית אתא ונסע דרומה, בין היתר על מנת לנפוש.

בעלי הדוכן, רן דוידיאן וואלרי יודוביץ, ציינו השבוע כי מדובר בזכייה הראשונה בקרית אתא ואחת הזכיות היחידות בצפון שעומדות על סכום כזה.

דוידיאן: "אני שמח שתחנת המזל שלנו שימחה את תושב העיר. מגיעים אלינו לקוחות מכל האזור בגלל שאנחנו משלמים עד 50 אלף שקל במקום, ואני מאחל לזוכה הצלחה רבה ושייהנה כמובן מהזכייה".