צילום: רונן מחלב תושב קרית אתא נעצר בחשד שגרם נזק לחלון דירתה של גרושתו, המתגוררת בקרית ביאליק, ואיים עליה ועל בנם המשותף באומרו "זה יהיה הסוף שלכם". הגרוש מנגד טוען כי בסך הכל הגיע לקחת את בנו, אך גרושתו סירבה, והגישה נגדו תלונה במשטרה.

בקשת המשטרה היתה ליתן צו הרחקה של החשוד מגרושתו ל-30 ימים וכן שבעה ימי הרחקה מבנו, הרחקה מביתה של גרושתו ואיסור מוחלט על יצירת כל קשר עימם. במקביל ביקשה המשטרה להורות לגורמי הרווחה להגיש תסקיר ולקבוע הסדרי ראיה שיעמדו בתנאי ההרחקה.

בא כוחו של החשוד, עו"ד אסף הדרי, טען כי יסכים להכל למעט ההרחקה מהבן. "המהות של כל האירוע הוא הפרת צו של המתלוננת", הסביר הדרי. "החשוד הגיע לתחנה והגיש תלונה, וכשהגיע לבית המתלוננת על מנת לקחת את הילד בהתאם להסדרי הראיה, הוא לא קיבל אותו".

לטענת עו"ד הדרי, לאחר מכן הגישה האם תלונה, והחשוד, ללא עבר פלילי, הוזמן לחקירה. לטענתו ההרחקה תגרום למתלוננת להשיג את מטרתה, כאשר לאחר שלא מסרה את הילד כנדרש, תרוויח פעם שנייה בכך שהאב יורחק מבנו.
החשוד ביקש אף הוא את זכות הדיבור וסיפר שהוא נשוי פעם שנייה ויש לו שני ילדים חדשים.

השופט אמנון שר קבע בהחלטתו כי החשוד ישוחרר בערבות עצמית של 5,000 שקל, יתייצב לחקירות בפני קצינת אלימות, לא ייצור קשר עם המעורבים בפרשה ויורחק מגרושתו למשך 30 יום במרחק 2.5 ק"מ.

לעניין הבן, קבע השופט, כי יש להיעתר לבקשת הסניגור. "אני מורה על צמצום מניין הימים לארבעה ימים מהיום. לאחר פרק זמן זה יוכל לראות את בנו ובלבד שבעת הראיה יהיה נוכח בן משפחה נוסף לצורך השגחה שהדברים מתנהלים כשורה". כן אושר לאב לצאת עם בנו כמלווה בטיול מטעם בית הספר.