באדיבות המשפחה אחרי שעבר את האודישנים המפרכים, נכנס לנבחרת היוקרתית של התוכנית "כוכב נולד" ושרד את ההדחה הראשונה, מבקשת כעת משפחתו של חובי סטאר, המועמד הכי צבעוני בתוכנית ותושב קרית אתא, לגייס את תושבי הקריות למערך הצבעות האס.אם.אס.

המועמד, בן 22 כיום, אשר נולד בכלל כחובב סקולץ, שינה עם השנים את שמו ואת שם משפחתו למה שנראה היה בעיניו הרבה יותר אטרקטיבי. חובב הפך לחובי, כי זה צילצל יותר טוב, והחברים הטובים שזיהו את חומר הכוכבות ממנו קורץ כבר מגיל צעיר, הדביקו לו את הכינוי 'סטאר'. עם או בלי הכינויים הללו, נראה שסקולץ סומן כבר משלב האודישנים כאחת הדמויות המסקרנות והמעניינות ביותר על הסט.


"באמת יש לו את זה". חובי סטאר (באדיבות המשפחה)

כבר בשלב הזה, הוא מושך מאות ואלפי טוקבקים מפרגנים לביתו שבקרית אתא. מדי יום מגיעים טלפונים רבים, והמעריצות כבר חונקות מאהבה. אבל השיא הגיע ביום שישי האחרון, כאשר בתוכנית 'שבוע סוף' אף יצרו דמות על שמו עם דגשים חיצוניים ובעיקר התנהגותיים שלו.

"מרגע שפתח את הפה אני זוכרת אותו שר", מספרת אפרת, אמו. "ואני יכולה לומר שהוא פתח את הפה בגיל מאוד צעיר. מגיל כמה חודשים הוא מזמזם מנגינות ושר שירים מוכרים אחרים".

פרויקט משפחתי
מאז יצא חובי להרפתקה הזאת, השתנו חיי המשפחה מהקצה אל הקצה. מה שהתחיל כצעד מהוסס, כדי לא להתאכזב, הפך עכשיו לפרויקט משפחתי מורחב. "חובי בהתחלה לא רצה בכלל ללכת לאודישנים", סיפרה אפרת. "הוא תמיד רצה להתפתח ולהצליח בכוחות עצמו. באמת יש לו את זה, והוא יודע מה יש לו להציע, לכן חשוב היה לו לעבוד קשה ולהתפתח. בסוף, ממש לפני תחילת האודישנים, הוא החליט ללכת בספונטאניות, בלי לפתח ציפיות.

"הוא אמנם נראה בלגאניסט, אבל מי שמכיר אותו יודע שהוא מאוד מציאותי. את האודישנים הוא עבר עם תחושה טובה, אבל ביום ההודעות על הרכבת הנבחרת, ביקש להנמיך ציפיות. הוא נסע עם שתיים מהדודות שלו לשם. אני כמובן התקשרתי ושלחתי הודעות כל כמה דקות, כי לא יכולתי לעמוד במתח הזה. הוא כל הזמן ביקש שאני אירגע, כי עדיין אין לו תשובות. בסוף קיבלתי את הטלפון המיוחל. אמרו לי שהוא התקבל, וכמובן שאי אפשר לתאר את ההרגשה. צעקות של שמחה וצהלה גדולה".

כרגע משרת חובי בלהקה צבאית, ואמור להשתחרר בעוד פחות מחודש. בינתיים הוא מתמרן בין הנסיעות לביתו בקריות לבין החזרות האינטנסיביות שנמשכות בכל יום משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות.

"מאז התוכנית האחרונה לא ראיתי אותו", אומרת אמו. "רק לזמן קצר. הוא כל יום בחזרות ועובד מאוד קשה. כשסיים את הביצוע בתוכנית האחרונה הוא רעד כולו, ובקושי הצליח להחזיק את המזוודה. כשהסתיימה התוכנית, המעריצות חיכו לו בחוץ וחנקו אותו מאהבה. אני כמובן חיכיתי כמו כולם בתור כדי שיתפנה אחר כך גם אליי".

בימים אלה, אפרת ובני המשפחה עסוקים רק בדבר אחד: גיוס קולות המצביעים. "ביצענו פנייה לעיריית קרית אתא, ואנחנו מקווים שהם יסייעו לנו להריץ את חובי הכי רחוק שאפשר. אנחנו גם קוראים לכל תושבי הקריות להתגייס מאחוריו עם אס.אם.אסים כדי להביא אותו לגמר".