צילום: דורון גולן האם גם חבר מועצת העיר בקרית ים, אלון סיסו, עושה צעדים לקראת כניסה לקואליציה הרחבה של ראש העיר, שמואל סיסו? במערכת הפוליטית בעיר נפוצו לאחרונה שמועות על כך שסיסו נפגש לאחרונה עם ראש העיר ובן דודו, והשניים החלו במגעים על כניסתו לקואליציה. אלון סיסו אמר השבוע כי הוא אכן נפגש עם סיסו מספר פעמים, אולם הם דנו בסוגיית חברותו בוועדות העירוניות השונות.

בשבוע שעבר נודע, כי חבר האופוזיציה אדם אמילוב מסיעת ישראל ביתנו חתם על הסכם קואליציוני עם סיעתו של ראש העיר והרחיב את הקואליציה של סיסו בעוד שני חברי מועצה.

גורמים פוליטיים בעיר אמרו כי לאחרונה ישנם מגעים בין בני הדודים וכי אלון סיסו אף נכח בישיבת הקואליציה שנערכה לפני ישיבת מועצת העיר ביום חמישי שעבר.

סיסו הסביר כי נכח בה זמן קצר משום שהוא הקדים לבוא לישיבת המועצה ונכנס לחדר הישיבות מבלי לדעת שבעצם מתקיימת ישיבת קואליציה שהין מעין ישיבת הנהלת עיר, ואף אחד לא אמר לו לצאת.

"אני לא נכנסתי לקואליציה", אמר השבוע סיסו. "בכל מקרה אתמוך בכל מטרה או כוונה למען תושבי הקריה ואעלה על סדר היום נושאים חשובים".

על פגישותיו עם ראש העיר אמר: "נפגשתי איתו על מנת לדון על חברותי בוועדות השונות והכול נעשה ברוח נעימה וטובה. שאפתי להתמקד בחינוך ואני חבר בוועדת החינוך, איכות סביבה ופיתוח העיר ובוועדות שונות".