צילום: ויז'ואל/פוטוס שלוש וחצי שנות מאסר בפועל גזר בית משפט השלום בקריות על מאמן קרב מגע מקרית מוצקין, שהחטיף סטירה לצעירה ברבמ"ד ושבר את לסתה. השופטת רמה לאופר: "התיק שבפני מפנה זרקור וחושף, במלוא כיעורה, התנהגות אלימה, אכזרית ומשולחת רסן, אשר בוצעה במתלוננת, לאור יום ולעיני כל ואשר תוצאתה היתה קשה".

בחודש אוגוסט אשתקד, עת בילתה הצעירה ברבמ"ד בקרית מוצקין, שילשלה מטבעות כסף למכונת סיגריות אוטומטית שהוצבה במקום ואשר בבעלותו של הנאשם.

משלא קיבלה התמורה לכספה והמטבעות ששילשלה נתקעו במכונה, ניסתה הצעירה לאתר את הבעלים של המכונה ומשלא צלחו ניסיונותיה אלה, בעטה פעמיים במכונה, בניסיון לקבל כספה בחזרה. המכונה לא ניזוקה.

יומיים לאחר מכן, עת ישבה הצעירה עם אמה ואחותה בבית קפה ברבמ"ד, ניגש אליה הנאשם וביקש ממנה שתתלווה אליו שכן, ברצונו לשוחח עימה בפרטיות. המתלוננת נלוותה אליו לכיוון הכניסה, ואז הטיח הנאשם בפניה מכה רבת עוצמה אשר פגעה בפניה, באזור פיה.

מעוצמת המכה שספגה, נפלה המתלוננת ארצה. המתלוננת פונתה באמבולנס לבית חולים, שם התברר כי הלסת התחתונה שלה נשברה.

ראש לשכת תביעות של תחנת זבולון, עו"ד הראלה עזריה, והתובע עו"ד אלון רוזן ביקשו מבית המשפט להחמיר עם הנאשם והביאו לעדות את המתלוננת כדי שבית המשפט יתרשם מהסבל שנגרם לה.

על המתלוננת כתבה השופטת לאופר חסון בפסק דינה: ראיתי לפני אישה צעירה, כבת 26 שנים, נרגשת, מפוחדת וחסרת בטחון. הטראומה שחוותה ניכרה בה היטב עת העידה בפני". המתלוננת סיפרה לשופטת שפיה נקשר בחוטי מתכת למשך חודש וקובע בקשתות לשבועיים נוספים.

במשך חודש וחצי היא לא יכלה לאכול אלא אוכל נוזלי אשר נזל מצידי פיה עת אכלה. היא רזתה באופן דרסטי, נותחה בהרדמה כללית וניתוח נוסף בהרדמה מקומית. בפיה הושתלו פלטינות, היא איבדה את התחושה בלסת השמאלית וסובלת מכאבים במשך רוב שעות היום. כמו כן נגרם עיוות בפניה ואף יחסיה האינטימיים עם בן זוגה נפגעו.

עוד סיפרה המתלוננת, כי מאז האירוע שרויה היא בפחדים ובחרדות ואיבדה את תחושת הביטחון הבסיסית. היא העתיקה את מקום מגוריה למקום אחר מחשש שהנאשם או מי מטעמו יפגעו בה וגם שם אינה חשה ביטחון ומשתדלת לא להיות בגפה. עוד סיפרה המתלוננת כי גם בצאתה מהבית חשה רדופה ופוחדת שמא עוקבים אחריה, על מנת לפגוע בה.

בגזר הדין ציינה השופטת לאופר-חסון: "הנני סבורה, כי בהתנהגותו האגרסיבית, חסרת הפרופורציה והנחושה של הנאשם למוד קרב מגע כלפי המתלוננת - קורבן חלש, הפך הוא את הכוח הטמון בידיו לנשק של ממש. כל זאת עשה, משום שהתנהגותה לא נשאה חן בעיניו ואף הימים שחלפו מאז בעטה במכונה שלו, בעיטה שלא גרמה כל נזק למכונה, לא הרגיעוהו, דבר המלמד על מיזגו האלים. אין להשלים עם התנהגות שכזו בחברה אנושית ומתורבתת".

על טענת עורכת דינו של הנאשם, עו"ד תמי אולמן, כי מרשה עבר במהלך חייו אירוע טראומתי, עת הותקף, בשנת 2003 באגרסיביות ונדקר על ידי אחר ובעקבות כך נפגע בגופו ואף סבל מטראומה ומפחדים, כתבה השופטת: "בנקודה זו אמר, כי מי אם לא הוא, צריך היה להיות זהיר ורגיש שבעתיים ולהימנע מפגיעה באחרים, שכן את תוצאת הטראומה שנגרמה לו מתקיפתו, חווה על בשרו. למרות זאת, היה ליבו גס".

מעבר למאסר בפועל גזרה השופטת לאופר חסון על הנאשם מאסר על תנאי ופיצוי המתלוננת בסך 20 אלף שקל.