בעלת עסק למכירת פלאפונים מקרית ביאליק הגישה בקשה לבית המשפט להורות למשטרת זבולון להחזיר לה 35 אלף שקל שהוחרמו מביתה לאחר שבעלה נעצר בחשד עבירות סמים.

מחסור בתזרים מזומנים צילום: Shutterstock.

מהבקשה שהוגשה לפני ימים אחדים לבית משפט השלום בקריות עולה כי ביום ה- 20.10.19 נתפס ברשותו של בעלה סמים במשקל קטן. במהלך חיפוש בביתם של בני הזוג נמצאו בבית סכום של 35 אלף שקל והם נלקחו יחד עם הפלאפון האישי של הבעל.

כעת מבקשת האישה להחזיר לה את הכסף והבעל מבקש להחזיר לו את הפלאפון. בבקשה ציינה האישה כי הכסף שנתפס ונלקח הינו חלק מפדיון העסק בתקופת החגים העמוסה והתקבל ממקור חוקי ולגיטימי. לטענתה תפיסת הסכום הנ"ל מקשה על חיי משפחתם ומעכב קניית ציוד לעסק בשל מחסור בתזרים מזומנים.

הבעל שביקש להחזיר לחזקתו את הפלאפון הפרטי שלו ציין כי בתחילה הוא היה חשוד בעבירה של סחר בסמים, אולם לאחר מכן שונתה העבירה להחזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

כמו כן ציין כי לאחר שהוארך מעצרו הוא שוחרר וכי הפלאפון כלל לא קשור לעבירה אותה חשוד שביצע והוא שימש אותו לניהול חיי היום יום והינו כולל בתוכו מספרי טלפון של כל יקיריו וגלריית תמונות וסרטונים של יקיריו.

בני הזוג פנו לחוקר המשטרה בתחנת זבולון, אך הוא סירב להחזיר להם את הכסף והפלאפון וכעת הגישו בקשה לבית המשפט. בדיון המשפטי נענה נציג המשטרה לבקשה, והכסף והטלפון הוחזרו לבעליהם.