תושבת האזור תובעת את רופא השיניים שטיפל בה בטענה כי במהלך אירוע החתונה של בתה נפלו לה השיניים שהורכבו מכתר זמני.

בכתב התביעה שהוגש לבית משפט השלום בנצרת נטען כי התובעת, בשנות ה־60 לחייה, החליטה לתקן את שיניה לאחר שסבלה מבעיות שיניים קשות.

את ההחלטה לטפל בשיניים קיבלה בעקבות חתונת בתה הבכורה כאשר בני המשפחה הפצירו בה כי היא חייבת להיראות יפה לרגל חתונת הבת.

היום הכי חשוב בחייה נהרס | אילוסטרציה: shutterstock

על פי הנטען, כחצי שנה לפני החתונה פנתה האישה לרופא השיניים כדי שיציע לה טיפול שיפתור את בעיותיה. האחרון הציע תוכנית טיפול כאשר בסופה היא היתה אמורה להיות עם כתר קבוע על שש שיניים קדמיות. האישה החלה בטיפול תוך שהיא מדגישה לדבריה את חשיבות סיום הטיפול בסמוך לחתונת בתה.

עוד נטען בתביעה כי האישה עברה טיפולי שורש וטיפולים שונים וכחודש לפני האירוע הודיע לה הרופא כי במהלך החתונה היא תהיה עם כתר זמני כי אחת השיניים טרם החלימה ואי אפשר לשים כתר קבוע. עוד הסביר לה לטענתה כי הכתר אמור לשמש כמו שיניים רגילות וכי הדבר לא ישפיע על המראה שלה.

על פי התביעה, כשבועיים לפני האירוע הנתבע שם לה את הכתר כדי שתתרגל והיא הגיעה לחתונה כשהיא סבורה שהכל תקין. אולם במהלך האירוע נפל לה הכתר וחשף את שיניה המחודדות, והיא נאלצה לשלוח מישהו לחפש דבק כדי להדביק את השיניים. בסופר פארם הסמוך נמצא דבק שמיועד לשיניים תותבות שנתן לה מענה חלקי, והיא נאלצה כמה פעמים לגשת לחדר השירותים ולהדביק שוב ושוב.

על פי הנטען, התובעת כבר לא נהנתה מחתונת בתה, הפסיקה לחייך מפחד שיראו את מצב השיניים, וכל מחשבותיה ביום המאושר בחייה הופנו לבעיית הכתר שנפל. לאור זאת היא מבקשת לפסוק לה הוצאות בגין טיפולים נוספים שנאלצה לבצע בשיניה לאחר המקרה בעקבות ההדבקה הזמנית. כמו כן היא תובעת בגין עוגמת הנפש, ופיצויים על חוסר יכולת התפקוד שלה באותו היום שהיה חשוב לה מאוד. סך כל התביעה מסתכם ב־150 אלף שקל.

מטעם רופא השיניים נמסר: "המטופלת התעכבה מסיבותיה שלה בטיפולים, ולכן הם לא הסתיימו בזמן ונאלצנו לשים לה כתר זמני. הוסבר לה כיצד מתנהגים עם כתר זמני, ישנם דברים שלא תלויים בטיפול הנכון שניתן אלא במטופל, את הטענות נטען בפני שופט".