מאות אנשים המתינו במשך שעות כדי להשתתף היום (ב') בהשקת סניף "שיאומי" בקריון קרית ביאליק. לאחר גזירת הסרט בכניסה למקום, הקונה הראשון שנכנס לסניף היה עומרי ינון מתל אביב.

הקרייתים התנפלו על החנות עם המוצרים הסינים. הקריון. צילום: יצחק טסלר

לדבריו, הוא הגיע למקום כבר בשעה 11:00 בבוקר, וחיכה בסבלנות במשך ארבע שעות רצופות, עד לפתיחת הדלתות. על השאלה האם הנסיעה וההמתנה הארוכה היתה משתלמת, הוא השיב בחיוב ובחיוך: "בוודאי, כי קניתי את הקורקינט של שיאומי ב-1,199 שקל במקום 1,799 שקל". 

יצוין, כי לפני פחות משנה נפתחה "Mi Store" החנות הראשונה של שיאומי בישראל בדיזינגוף סנטר בתל-אביב, ובקבוצת המילטון, יבואנית שיאומי בישראל, הגיעו למסקנה שאת הסניף השני יש לפתוח בצפון. 

החנות החדשה מתפרשת על שטח של כ-100 מ"ר ובאירוע ההשקה כל אחד מהקונים יכול היה לבחור מוצר אחד בלבד בהנחה, בין היתר נמכר במקום צמיד ספורט חכם Mi Band 3 ב-10 שקל בלבד במקום 179 שקל, סמארטפון Redmi Go ב- 199 שקל במקום 379 שקל, שואב אבק רובוטי Mi Robot Vacuum ב-950 שקל במקום 1249 שקל ועוד.

יצוין, כי בהנהלת המילטון צפו מראש את הביקוש ולכן הקציבו לאירוע ההשקה 1,200 מוצרים, בתקווה שעד לסיום היום כל המבקרים יוכלו לרכוש מוצר במחיר מוזל. 

אייל אהרוני, מנהל חנויות הקוסנפט ומנהל הסחר בקבוצת המילטון, יבואנית שיאומי, שנכח באירוע: "בעקבות ביקוש למוצרי המותג, אנו נרגשים לחגוג היום את פתיחת חנות הרשמית של שיאומי בצפון, בקניון הקריון, לטובת תושבי אזור הצפון והקריות, שיוכלו לרכוש כעת למצוא את כל מוצרי שיאומי במקום אחד ובמחיר מעולה, ליד הבית ועם אחריות של יבואן רשמי.

"החלטנו לקחת את תקציבי הפרסום שלנו ולהשקיע אותם בסבסוד הנחות אטרקטיביות של עד 94% על 1,200 מוצרים לטובת הלקוחות שיגיעו למסיבת ההשקה. אנחנו מודים לכל הלקוחות שהגיעו לחגוג איתנו היום ומבטיחים לתת להם את השירות הטוב ביותר עם מחירים תחרותיים".