תושבת קרית חיים נעצרה בחשד שתקפה את בעלה ושברה כוס על ראשו. החשודה (37) נעצרה במוצאי שבת והובאה לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרה.

צילום: Shutterstock

נציג המשטרה, רנ"ג שמעון תורג'מן, ציין כי כתוצאה מזריקת הכוס, הבעל נחבל בראשו, הובהל לבית החולים רמב"ם כשהוא מדמם ונזקק לטיפול רפואי.

האשה חשודה בעבירה של פציעה ותקיפה הגורמת לחבלה. בדיון המשפטי ציין נציג המשטרה כי עם הגעת השוטרים לדירה, נמצאו כתמי דם של הבעל על הסירים. סניגורה של האשה, עו"ד יגאל טרובמן, טען כי מרשתו היא אשה מוכה, וכי לבעלה האלים יש הרשעות כלפיה.

על כך ענה נציג המשטרה: "יכול להיות שהיא אישה מוכה, אך גם מכה". הסניגור ביקש להורות על שחרורה של מרשתו וטען: "מדובר בגבר חזק וחסון אל מול אשה צנומה".

בחקירתה טענה החשודה כי בעלה הוא זה שתקף אותה ואיים עליה, ואכן, על פניה קיימים סימני חבלה. שופט בית משפט השלום בקריות, ערן נווה, האריך את מעצרה ביום אחד וביקש מהמשטרה לחקור את השכנים ולבצע עימות בין בני הזוג.

כמו כן ציין כי האישה לא תוכל לחזור לביתם בשל סכנת חיים למי מבני הזוג, ועל כן ביקש למצוא לה מקום אליו תוכל להשתחרר בתנאים מגבילים.

למחרת שוב הובאה החשודה לבית המשפט, ובדיון המשפטי הודיע רנ"ג תורג'מן כי גם בעלה נעצר, וביקש להאריך את מעצרה בשנית. סניגורה של האשה ביקש לשחררה, ומסר כי קרובת משפחתה מוכנה לקחת אותה לביתה עד שתסתיים החקירה.

השופט נווה שיחרר את האשה בערבות ואסר עליה להיכנס לביתה או ליצור קשר עם בעלה במשך 15 יום.