קטטה המונית פרצה בקאנטרי "ספורטלי" בקרית מוצקין בין תושב כפר מזרעה ותושב כפר מכר לבין מציל הבריכה.

שלושה נזקקו לטיפול רפואי. בריכת הספורטלי (למצולמים אין קשר לידיעה)

התקרית אירעה אתמול (שלישי) בשעה שבע בערב. הרקע לקטטה הוא ככל הנראה בקשתו של המציל מאחד הרוחצים לצאת ממסלולי השחיינים.

אמש הגיעו לבריכת ה"ספורטלי" משפחה מכפר מזרעה. הם אינם מינויים, אלא אורחים שקנו כרטיס בכניסה וביקשו לבלות את יום החג שלהם בקאנטרי.

בשעה שלוש, כאשר נסגרו שני מסלולים לשחיינים (כמו בכל יום), התבקש אחד המבלים בבריכה לצאת ממסלול השחיינים ולשחות בשאר הבריכה. על פי החשד, הוא לא נשמע לבקשת מדריך השחייה במקום והאחרון הזעיק את המציל כדי שיסיע לו.

בין הנופש ומשפחתו לבין המציל החל ויכוח שנגרר עד מהרה לקטטה שהפכה לאלימה והמונית.

על פי עדויות, המציל הוברח למשרדה של מנכ"לית הקאנטרי ושם הסתגר כאשר העובדים מגנים עליו, עד להגעת המשטרה. התוקפים רדפו אחריו וככל הנראה שברו את אחד השערים וכן מכונת בייגלה בקפיטריה הצמודה.

במקום התפתחה מהומה וסקרנים התקהלו במקום. כוחות משטרה אשר הגיעו למקום, עצרו שני חשודים, האחד מכפר מזרעה בן 38 והשני מכפר מכר בן 27.

בחקירתם במשטרה טענו, כי הם אלה שהותקפו על ידי המציל. הבוקר (רביעי) הובאו החשודים לבית המשפט בקריות ומעצרם הוארך ביום על מנת לאפשר למשטרה לפתוח את מצלמות האבטחה אשר אספה מהקאנטרי ולצפות בסרטונים.

אנשי מד"א העניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים: למציל (25), לצעירה בת 22 ולאשה בת 53 ופינו אותם במצב קל לבית החולים רמב"ם כשהם סובלים מחבלות וחתכים.

מנכ"לית "ספורטלי", נועה לוי-גונן: "הספורטלי פתוח לשרות והנאת הציבור בכל ימי השנה. אנחנו עושים מאמצים לשמור על הסדר הטוב גם בימי הקיץ החמים וגם כשעמוס.

"לצערי, הפעם זה עלה על גדותיו וזו כנראה מגמה כללית של התלהמות חברתית במדינה. אני מאחלת לנו ימים שקטים ונעימים יותר".