בני זוג מהקריות שנישאו אתמול (א') באולם אירועים במפרץ חיפה לא תיארו לעצמם כי ביום המאושר בחייהם הם יבכו - ולא מאושר.

באולם השמחות 'גלריה 279' פרצה קטטה המונית שהחלה בין הורי החתן-כלה, ככל הנראה סביב ויכוח על רקע פתיחת מעטפות הצ'קים.

היום (ב') הגישה הכלה הנסערת תלונה במשטרת זבולון נגד בני משפחתה בגין איומים.

  אולם האירועים גלריה 279. צילום: נחום סגל

כוחות משטרה שהוזעקו אתמול לאולם האירועים 'גלריה 279' הפרידו בין הניצים, ומבירור ראשוני עלה כי הקטטה החלה בין הורי החתן להורי הכלה. שני חשודים נעצרו במעורבות בקטטה.

במהלך הקטטה נפצע באורח קל אחד המעורבים ופונה לקבלת טיפול רפואי ברמב"ם ושני חשודים, תושבי חיפה בגילאי 33, 43, נעצרו בגין תקיפת שוטרים.

כמו כן, שני אחיו של החתן נעצרו, והבוקר (שני) הובאו לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם בשבעה ימים. בבקשה ציין נציג המשטרה, רנ"ג תורג'מן, כי בסיומה של חתונה משפחתית החלה קטטה המונית במהלכה נפגעו אנשים ואף שוטרים שהגיעו לזירה הותקפו ונפגעו.

עו"ד יעד נוה, שייצג את שני אחיו של החתן, טען כי בני המשפחה של הכלה הם אלה שהתחילו את הקטטה ונציגה של משפחת החתן היא זאת שהזעיקה את המשטרה.

השופטת איפשרה לאחיי החתן לקבל טיפול רפואי בבית חולים. צילו: Pixabay

כמו כן, הגיש עו"ד נוה לבית המשפט אישור בדבר הגשת תלונה במשטרה שהכלה הגישה נגד משפחתה, ממנה עולה, לדבריו, כי המשפחה שלה היא זו שתקפה.

הסניגור ביקש מבית המשפט לשחרר את מרשיו בתנאים מגבילים וציין כי ניתן לראות את פניו של אחד האחים שהן חבולות ונפוחות מהמכות שקיבל.

שופטת בית משפט השלום בקריות, לובנה שלאעטה חלאילה, נעתרה לבקשת עו"ד נוה ושיחררה את אחיי החתן בתנאים מגבילים למעצר בית למשך שלושה ימים. השופטת איפשרה לשניים לצאת מביתם לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בני ציון.

בהחלטתה כתבה השופטת כי למרות שמדובר באירוע רב משתתפים רק החשודים נעצרו, בעוד שהם טוענים כי הם אלה שהותקפו.