תושב קרית מוצקין, שאיים על גרושתו כי חשד שהיא חיה עם גבר אחר, נשלח לכלא למשך חצי שנה. כך עולה מגזר הדין שניתן נגדו השבוע.

צילום: ShutterStock

עוד עולה, כי הנאשם (37) הודה שב-23.2.19, הגיע שיכור לפתח ביתה של גרושתו, אף היא תושבת מוצקין, ועל רקע חשדו כי היא מתגוררת עם גבר, דחף את דלת הכניסה ואיים עליה: "אני אהרוג את הבחור שנמצא ליד הילדים שלי שהוא איתך, את תשלמי על זה, שום גבר לא יגור בבית, אני הורג את הגבר שנמצא פה".

לאחר מכן, בעודו יושב בכניסה למעלית ומונע מדיירי הבית את השימוש בה, שלח הגרוש העצבני הודעות ווטסאפ לגרושתו, ובהם כתב: "תראי מי אני באמת, אם יש לו ביצים יורידו לו אותם, נתתי לך סימן אחרי זה יהיו תוצאות, אני אעשה אותו נכה על גלגלים, שום גבר לא יגור עם ילדיי, אני אשב עליו בית סוהר ובטח שהבריאות והחיים שלו לא יהיו טובים, הם יהיו רעים מאוד".

התובע, עו"ד אורי אדלר, ביקש מבית המשפט להחמיר עם הנאשם, וציין כי למרות גילו הצעיר, כבר צבר חמש הרשעות ואף ריצה מאסר בפועל. כמו כן, ציין התובע כי נגד הנאשם מאסר על תנאי, וביקש להפעילו.

סניגוריו של הנאשם, עו"ד עלא סלימאן ועו"ד סופר אברהם מהסניגוריה הציבורית, ביקשו מבית המשפט להקל על מרשם, וסיפרו כי הוא התגייס לצבא במסגרת מבצע 'חומת מגן' ונחשף למראות קשים שהשפיעו על חייו.

עוד ציינו הסניגורים, כי מרשם סבל מפוסט טראומה, קיבל טיפול נפשי ואושפז בבית החולים, ואף הוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי כנכה. הנאשם, בדברו לבית המשפט, ציין כי קיבל קשה את הפרידה מאשתו ומילדיו.

שופטת השלום בקריות, סימי פלג-קימלוב, גזרה עליו ארבעה חודשי מאסר והפעילה את המאסר על תנאי שהיה נגדו, כך שהנאשם ירצה שישה חודשי מאסר בפועל.