מקצרים את התורים במשרדי הרישוי: החל מ-15 בינואר 2020 ניתן יהיה לקבל שירות בכל משרדי הרישוי בכל הארץ, כולל במשרד הרישוי במפרץ חיפה ובסניף בכרמיאל, רק בהזמנת תור מראש. זאת, במסגרת מהפכת הרישוי שמוביל משרד התחבורה, במטרה לשפר את השירות לציבור.

סניף משרד הרישוי במפרץ | צילום: דורון גולן

ניתן להזמין תור מראש בקלות ובנוחות באמצעות אפליקציית MY VISIT, וכן באתר האינטרנט של משרד התחבורה, ובמוקד הטלפוני (5678*). מנכ"לית משרד התחבורה, קרן טרנר-אייל, ציינה כי זימון תורים מראש מאפשר לנהל את הביקושים לשירות, ובכך לשפר משמעותית את השירות לאזרח, ולחסוך המתנה ארוכה במשרדי הרישוי.

עם הזמנת התור נשלח למזמין מסרון (SMS) המאשר את התור, עם אפשרות לשינוי או ביטול מועד התור באתר משרד התחבורה, בכל שעות היממה. מזמין התור יקבל מסרון תזכורת על מועד התור שהוזמן, 24 שעות מראש. על פי הדוברות, עם הגעתו לסניף משרד הרישוי, יקבל הפונה את השירות בתוך דקות ספורות.

במשרד התחבורה מציינים כי כיום ניתן לבצע את מרבית פעולות הרישוי באתר האינטרנט של משרד התחבורה, בסניפי דואר ישראל, בעמדות הרישיומט שבסופר פארם ובמקומות מרכזיים נוספים, ובמוקד הטלפוני (5678*). אזרח שנדרש בכל זאת להגיע ולקבל שירות בסניפי הרישוי, יוכל לעשות זאת בקלות ובנוחות, באמצעות זימון תור מראש.

קרן טרנר-אייל: "זימון תורים מראש מאפשר לנהל את הביקושים לשירות, ובכך לשפר משמעותית את השירות לאזרח, ולחסוך המתנה ארוכה"