תושבת קרית ים שיצאה להליכה בשעת בוקר בחוף הים, הותירה את מפתחות הרכב מתחת לווישרים, וגנב אשר עבר במקום והבחין במפתחות, פתח את רכבה וגנב ממנו 8,000 שקל ו-100 דולר.

לטענת הסניגורים, לא ניתן לזהות את מרשם. צילום מתוך מצלמת האבטחה בטיילת
מכתב האישום שהוגש השבוע לבית משפט השלום בקריות עולה כי ב-8.9.19, סמוך לשעה שבע בבוקר, הגיעה האשה לחניון חוף הים בקרית ים ויצאה לבצע את הליכתה על חוף הים לאחר שהניחה את מפתחות הרכב מתחת למגבי הרכב.

מסרטון של חברת האבטחה שהגיע לידי מערכת מיינט קריות עולה, כי דקות ספורות לאחר מכן הגיע הנאשם (62) עם רכבו לחניון והבחין במפתחות, הוא ניגש לרכבה של האשה ובאמצעות המפתחות פתח את תא המטען, שם מצא את תיקה האישי של האישה. מתוך התיק גנב הנאשם אלפי שקלים שמצא ודולרים.

הנאשם מואשם בעבירה של פריצה לרכב וגניבה, ויחד עם כתב האישום הוגשה גם בקשה למעצרו עד לתום ההליכים נגדו.

בבקשה ציין התובע, פקד אימן סאלח, כי הנאשם צולם במצלמות האבטחה. בחקירתו הכחיש הנאשם בתחילה את הימצאותו בחניון חוף הים באותו היום, אך לאחר מכן הודה שהיה במקום, אך המשיך להכחיש את המיוחס לו, תוך שהוא טוען שמישהו אולי שיכפל את לוחית הזיהוי שלו.

עוד ציין התובע כי לנאשם גיליון הרשעות מכביר בעבירות רכוש, אלימות, התחזות לאדם אחר ומסירת הודעה כוזבת, הוא ריצה תקופות מאסר בעברו, האחרונה בהם בת שלוש וחצי שנים.

בדיון המשפטי בעניין המשך מעצרו של הנאשם, טענו סניגוריו, עו"ד יוני דדון ולימור לוי-מלאך-דדון, כי לא ניתן לזהות את מרשם בסרטוני האבטחה, ומרשם בסך הכל יצא לטייל בטיילת חוף הים.

שופטת בית משפט השלום בקריות, איילת השחר ביטון פרלה, אשר שמעה את טיעוני הצדדים, מסרה כי בימים הקרובים תינתן החלטה לעניין המשך מעצרו של הנאשם.