הותר לפרסום: כרמית (איילת) סררו, בת 30, מקרית אתא, שהתגוררה לאחרונה בתל אביב, היא הנהגת שנהרגה בתאונה הקטלנית, שאירעה אמש (שבת) בצומת אבליים לכיוון טמרה, בין אוטובוס שהסיע בני נוער לרכבה הפרטי מסוג יונדאי.

כרמית סררו ז"ל, זירת התאונה בצומת אבליים. צילום: דוברות מד"א

סררו, בוגרת הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל בשומרון, היתה בדרכה לאירוע משפחתי - ברית של אחיינה, והיא נסעה ברכבה הפרטי למושב גורן בצפון. בני משפחתה המתינו לבואה באותו זמן על מנת שתמסור את התינוק לסנדק. 

בשעה אחת בצהריים, אחרי שנערכה הברית וכשהשמחה בשיאה, הגיעה הבשורה המרה שהיכתה בהלם את הוריה של כרמית, שולה וצ'רלי שלום, ואת אחיה היחיד, גולן.

התאונה אירעה בשעת בוקר מוקדמת ביום שבת, וסררו שנלכדה בתוך רכבה הפרטי, חולצה במצב קריטי על ידי כיבוי אש וצוותים של חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום החלו בפעולות החייאה.

כרמית סררו בסיום לימודי התואר הראשון. צילום: מתוך הפייסבוק

פראמדיק מד"א דור לב סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב פרטי ואוטובוס. נהגת הרכב הפרטי נלכדה בתוך רכבה כשהיא במצב אנוש וסובלת מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד.

"תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש הענקנו לה טיפול רפואי שכלל הנשמה ומתן תרופות, אבל לצערנו מצבה היה קריטי ולאחר חילוצה וביצוע בדיקות נוספות ונאלצנו לקבוע את מותה. שלושה מנוסעי האוטובוס שסבלו מחרדה טופלו בשטח ופונו במצב יציב לבית החולים".

כרמית סררו ז"ל. צילום: מתוך הפייסבוק

שלושת הפצועים, בני נוער שהיו בהסעה, פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה ונפצעו באורח קל. בוחני תאונות דרכים ממשיכים בחקירה לבירור נסיבות התאונה.

המשפחה האבלה יושבת שבעה ברח' ירושלים בקרית אתא

האח גולן, שזיהה את גופתה שעות ספורות לאחר שערך ברית לבנו, סיפר: "כרמית הייתה אדם כל כך אוהב שרצתה לעשות רק טוב. המשפט השגור בפיה היה 'הכל לטובה'. כשנולד בני התינוק, היא הייתה חייבת להגיע לבית החולים בנהריה לראות אותו והיא כל כך שמחה. קיבלנו מתנה ונהנינו ממנה 30 שנה".

הקבר הטרי. צילום: פרטי

עשרות בני אדם ליוו בדרכה האחרונה את כרמית סררו ז"ל שנטמנה היום (ראשון) בבית העלמין "ארץ החיים" בקרית אתא בשעה 15:30. 

דודתה אביבה שמיר ספדה לה: "כרמית היתה הבת שלי, חברה שלי, אהובה שלי, הכל בשבילי, 30 שנה היתה להם כרמית כמתנה ענקית, ילדה מוצלחת עם חיוך מושלם, יפה". שמיר ביקשה סליחה מכרמית ונפרדה ממנה בנשיקה.

בין המספידים: בן הדוד, מתניה שהקריא בשם שלו, אחיו שנמצא בדרך לארץ מאפריקה, בנות דודות, הבוס שלה מישרכראט, שסיפר כי כרמית עשתה חיל בעבודה.

הגרוש של כרמית, זיו, הגיע הבוקר לבית המנוחה עם דודה שלו, וספד לה. הוא רקע ברגליים, בכה בקול ואמר: 'אני אוהב אותך אוהב אותך אוהב אותך'.

המשפחה האבלה יושבת שבעה בבית המנוחה ברח' ירושלים בקרית אתא. יהי זכרה ברוך!