הורים לתלמידים בבית ספר יסודי בקריות טוענים כי אחת התלמידות בכיתה אינה מאפשרת למורים ללמד. באחד המקרים, טענו ההורים, גזרה את שערותיה של ילדה שישבה לפניה. למרות פנייתם להנהלת בית הספר, טרם נמצא פתרון.

המחשה: shutterstock

האירועים החלו כבר בתחילת שנת הלימודים, סיפרו ההורים. "התלמידה הזאת מפריעה בכל שיעור. היא צועקת, דופקת על שולחנות ומקללת בקול במהלך השיעור", סיפר אחד ההורים.

"היא לא מאפשרת למורה ללמד. היא קוטעת את השיעור, יוצאת ונכנסת מהכיתה בלי הפסקה תוך גרימת רעש מכוון. הילדים לא יכולים ללמוד, אין רצף לימודי והם לא מספיקים את החומר. עשינו הכל כדי לקבל סייעת בכיתה, שנמצאת איתה כל הזמן".

התלמידה, לדבריהם, מטילה אימה על בנות כיתתה. "יש בנות שהיא מעליבה ומנסה לבודד אותן חברתית, צוחקת על המראה החיצוני שלהן, מקללת ומאיימת עליהן שלא יספרו להורים", סיפר הורה אחר.

"היא גזרה לתלמידה שישבה לפניה שיער במהלך השיעור, מול המורה וכל התלמידים. כשנשאלה מדוע עשתה כן, השיבה 'כי ככה בא לי'. התלמידות חוששת מפניה".

"פנינו כבר להנהלה ולוועד ההורים", אמר הורה. "אנחנו יודעים שהם מנסים לעשות כל מה שהם יכולים, אבל לא בטוח שהם יכולים לטפל בזה. ידוע לנו שגם בעירייה מודעים לבעיה. אם לא יימצא פתרון בקרוב, אנחנו נפנה לגורמים נוספים, גם אם נצטרך להשבית את הלימודים".

ממשרד החינוך נמסר: "המקרה ידוע לגורמים הרלוונטיים, והצוות המקצועי של המשרד מעורב במטרה לתת מענה הולם".